Senior IT Projektmenedzser

  • Cég neve

    ALTEO Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, III. kerület

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Az ALTEO GROUP

pozícióba munkatársat keres

Az ALTEO csoport tudásalapú vállalat: kiemelkedő és speciális szaktudással rendelkező, tehetséges kollégákat keresünk.

Múltbeli sikereink és növekedésünk kulcsfontosságú része a meglevő csapat, jövőbeli sikereink záloga az értékek és szaktudás megőrzése.

Ha szeretnél részt venni egy ilyen dinamikusan növekvő és fejlődő vállalatban, akkor az ALTEO csoport lehet az ideális hely számodra.

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • Az ALTEO IT projektmenedzsment csapatának szakmai vezetése
  • Csoportvezetői feladatok ellátása, szabadságok kezelése, éves célkitűzések stb.
  • A vállalat csoport IT projekt portfoliójának kezelése, menedzselése
  • Projekt portfolió riportok készítése
  • Együttműködik a vállalatcsoport szintű projekt irodával
  • Informatikai projektek vezetése (infrastruktúra, SAP, digitalizációs és egyéb szoftverfejlesztések)
  • Üzleti igények megértése és lefordítása IT nyelvre, specifikációk készítése
  • Projektek tervezése, vezetése, ellenőrzése
  • Külső fejlesztői csapat koordinálása
  • Technológiai- és folyamatújítások bevezetése
  • Ütemtervek kialakítása, szakmai dokumentáció elkészítése

AZ IDEÁLIS JELÖLTÜNK TE VAGY, AMENNYIBEN:

  • Minimum 6 év szakmai tapasztalat releváns területen
  • Projektmenedzsment módszertanok ismeret, PMI, vagy további vízesés, vagy agilis módszertanok
  • Informatikai, műszaki vagy gazdasági szakirányú képzettség
  • Releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik az IT szoftverfejlesztés és annak menedzselésének világában
  • Tárgyalási szinten beszél angolul
  • Logikus gondolkodás, önállóság, hatékony munkavégzés jellemezi
  • Magas az igénye a tanulásra, valamint a komplex információk rendszerezésére, újra gondolására, ok -okozati összefüggések feltárására;
  • Jó a probléma feltáró, strukturáló és megoldó képessége van
  • Képes és szeret emberekkel bánni, csapatban dolgozni
  • Projektmenedzsment tool-ok ismerete, pl. Jira, MS Projekt

POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Nagyvállalati, több telephelyes IT szervezetben végzett releváns tapasztalat
  • Energiaipari tapasztalat
  • PMP vizsga előnyt jelent
  • Digitalizációs fejlesztésekben való tapasztalat előnyt jelent

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL AZ ALTEO CSAPATÁHOZ:

  • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • Összetartó csapat tagja leszel;
  • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz;
  • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk:
    • éves cafeteria keret
    • teljesítményértékelésen alapuló bónusz
    • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
    • egészségbiztosítási csomag.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, III.kerület

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment

HA HIRDETÉSÜNK FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSED:

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzod – a bérigényed megjelölésével – az itt található űrlapot kitöltve küldd el részünkre.