Senior IT Project Manager

  • Cég neve

    OTP Bank Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    1131, Budapest, Madarász Viktor utca 12.

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Feladatok:

  • Az OTP csoport nemzetközi projektjében való részvétel, a projektek aktív támogatása, az informatikai feladatok összefogása, Corporate Igazgatóság oldali ellenőrzése
  • A projektben résztvevő, IT szakértők támogatása
  • A projekt menedzsment csapat és az IT stream résztvevői közötti összekötő feladat ellátása
  • Kapcsolattartás a multinacionális IT szállító csapattal
  • Kapcsolattartás a leányvállalati IT csapatokkal és szakértőikkel
  • Az illetékes vezetők rendszeres tájékoztatása
  • Operatív vezetői feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (informatikai és/vagy közgazdasági)
  • Minimum 8 év, banki- vagy pénzügyi területen szerzett, nem infrastruktúrához/üzemeltetéshez köthető tapasztalat
  • Angol nyelv magas szintű aktív ismerete (szóban és írásban)
  • Külföldi utazásokra való hajlandóság

Előny:

  • A következő területek valamelyikén szerzett projekt menedzseri tapasztalat: Core banki rendszerek, Adattárház, Bankkártya, Front-end rendszerek, E-csatornák, projekt management
  • Multinacionális szervezetnél szerzett releváns tapasztalat
  • Nemzetközi projekttapasztalat
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Vezetői tapasztalat
  • C szintű vezetőkkel való együttműködés, kommunikációs tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Fejlődési lehetőség, nemzetközi karrier út
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Igényes, változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: 1131, Budapest, Madarász Viktor utca 12.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment