MagNet Magyar Közösségi Bank Zrt. logo

Senior IOS fejlesztő

  • Cég neve

    MagNet Magyar Közösségi Bank Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1062 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Mobilapplikációk tervezése és fejlesztése iOS platformon
  • Fejlesztéssel kapcsolatos problémák kiküszöbölése, szűk keresztmetszet és hatékonyság vizsgálata
  • Javaslattétel, alternatív megoldások keresése fejlesztői feladatokkal kapcsolatban
  • Kód review-ban való részvétel
  • Clean code elvek betartása

Elvárások

  • Min. 5 év tapasztalat IOS fejlesztésben
  • Apple design guideline tapasztalat
  • Rendszerszemlélet és kezdeményezőkészség
  • Felelősségteljes munkavégzés, kreatív feladatok iránti nyitottság
  • Önálló munkavégzés és csapatmunkában való részvétel
  • CocoaPods
  • Tapasztalat verziókövető rendszer használatában (GIT)
  • Magabiztos Swift nyelv, és REST API ismeretek
  • Keretrendszerek ismerete: UIKit, Factory, SnapKit, Combine + MVC, MVI
  • Code fejlesztői környezet ismerete (edited)
  • Tervezési minták és SOLID irányelvek ismerete
  • Felhasználói szintű SQL ismeretek
  • Unit teszt készítése

Előnyt jelent

  • Android fejlesztésben szerzett tapasztalat (kotlin, java)
  • Automata tesztek írása és karbantartása

Amit kínálunk

  • Barátságos légkör, elkötelezett csapat
  • Lehetőség otthoni munkavégzésre
  • Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet
  • Kellemes, kulturált munkakörnyezet
  • Határozatlan idejű munkaviszony (3 hónapos próbaidő)
  • Személyre szabható Cafeteria juttatás a belépés napjától
  • Csatlakozási lehetőség mobiltelefon flottába
  • Céges programok és csapatépítő rendezvények
  • Minden hónapban egyszer közös reggeli
  • Dolgozói ajánlási program
  • Munkavállalói résztulajdonosi program

Munkavégzés helye: Budapest

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Mit érdemes tudnod a MagNet Bankról?
  • Több mint 25 éve működünk nyereségesen 100%-ig magyar magántulajdonban lévő kereskedelmi bankként.
  • A hazai bankpiacon - egyedülálló módon - közösségi bankként vagyunk jelen, a nemzetközi értékalapú bankokhoz (GABV) tartozunk.
  • 2019-ben elnyertük az Év Társadalmilag Felelős Bankja örökös díjat a Mastercard Év Bankja versenyen.

Az alábbiakat kérjük:
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és úgy látod, megfelelsz a fent leírt elvárásoknak, küldd el fényképes önéletrajzod - „Senior IOS fejlesztő” tárgy megadásával - a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

A MagNet Bank Zrt. az álláspályázatokkal kapcsolatban, mint önálló adatkezelő jár el. Az álláspályázattal kapcsolatos részletes adatkezelési tájékoztatást a MagNet Bank weboldalán megtalálható "Kiegészítő Adatkezelési Tájékoztató álláspályázatot benyújtók részére" elnevezésű adatkezelési tájékoztató tartalmazza.