Senior HR Adminisztrátor

  • Cég neve

    CEVA SANTE ANIMALE

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Egyetem

Egy vállalat sikerét elsősorban a szenvedélyes kollégák közös munkája és együttműködése hozza meg. Együtt, egymás tehetségén osztozva.

Az állategészségügyben globálisan is meghatározó vállalatként, a Ceva Animal Health-nél úgy véljük, sikerünk abban rejlik, hogy elkötelezett kollégáink innovatív egészségügyi megoldásokat kutatnak, fejlesztenek, gyártanak és szállítanak minden állat számára. Ezzel pedig hozzájárulunk sokszínű bolygónk jövőjéhez.

Elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy a lehető legmagasabb szintű gondoskodást és jólétet biztosítsuk a haszonállatok (baromfi, sertés, kérődző), a vadon élő állatok és a házi kedvencek (kutya, macska) számára egyaránt.

Az „Együtt, az állategészségügyön túl" jövőképünk rámutat arra, hogy az emberek, az állatok, valamint bolygónk egészsége és jóléte teljesen mértékben összefügg egymással. Ez a „One Health" megközelítés,amely mellett a Ceva minden eddiginél jobban elkötelezett.

Ha csatlakozol hozzánk, oltóanyag termelési folyamatokban veszel részt, mely a következő feladatokat tartalmazza:

Miért dolgozz nálunk?

  • stabil munkahely vagyunk, a világ egyik legdinamikusabban fejlődő állategészségügyi vállalata
  • folyamatosan bővülnek telephelyeink
  • elhivatott, lendületes, összetartó csapatunk van
  • hiszünk a valós teljesítményen alapuló előmenetelben és a cégen belüli karrierlehetőségekben

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

  • éves bónusz a vállalat eredményei és az egyéni teljesítmény alapján
  • kiemelkedő Cafeteria
  • csoportos élet-, és balesetbiztosítás
  • iskolakezdési támogatás
  • extra szabadság 35 év alatt

Szeretnénk olyan emberekkel együtt dolgozni, akik:

Szeretnénk, ha az alábbi háttértudással csatlakoznál:

  • főiskolai vagy egyetemi végzettséged van HR vagy hasonló területen
  • minimum 3-5 éves szakmai tapasztalatod van HR adminisztrációs pozícióban, multinacionális vállalatnál
  • angol nyelvtudásod aktívan használod
  • Nexon4 ismerete
  • magas fokú precizitás, pontosság, önállóság jellemez
  • magas szintű kommunikációs-, kapcsolatteremtő képességed van

1 éves, határozott idejű szerződés

Feladatok:

  • munkaviszony létesítéssel, megszüntetéssel kapcsolatos teljeskörű ügyintézés, adminisztráció, okmány menedzsment
  • munkavállalók személyi anyagainak karbantartása, az összes személyi adat pontosságának és teljességének biztosítása
  • munkavállalói adatbázis vezetése, karbantartása, pontosságának biztosítása (HRIS)
  • tájékoztatók, munkaköri leírások, dokumentumok készítése és változások követése
  • HR adminisztrációs folyamatok és keretek koordinálása, fejlesztése, amelyek biztosítják a munkaügyi törvények betartását
  • HR adminisztrációs területtel kapcsolatos szabályzatok, folyamatleírások készítésében/frissítésében való részvétel
  • új belépők foglalkozás egészségügyi vizsgálatokkal kapcsolatos szervezési és adminisztratív feladatok ellátása
  • a ledolgozott munkaidők, távollétek, szabadságok menedzsmentjének támogatása
  • külföldi projektjeink munkaügyi ügyintézésében való részvétel
  • hatályos jogszabályi környezet figyelemmel kísérése
  • kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal, a minisztériummal
  • HR kimutatások, munkaügyi statisztikák, jelentések elkészítése
  • két fő HR Adminisztrátor támogatása

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő