Senior Gépészmérnök / Senior Mechanical Engineer

    OncoTherm Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Gyár utca 2.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Magasszintű gépészeti tervezés megvalósítása
  • A gépészeti tervezési feladatok szakmai koordinálása, támogatása, ellenőrzése
  • Műszaki termékdokumentációk elkészítése és karbantartása, folyamatos kapcsolattartás az egyes szakterületek munkatársaival
  • Gyártási tevékenység műszaki támogatása
  • Kapcsolattarás a beszállítókkal, beszállítói kapacitások felkutatása, értékelése
  • Együttműködés a minőségirányítási szakemberekkel
  • Részvétel a helyesbítő és megelőző intézkedések kidolgozásában és dokumentálásában

Elvárások

  • Gépészeti területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat géptervezési területen
  • Valamely számítógéppel segített tervezőrendszer ismerete
  • Microsoft Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Társalgási szintű magyar nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Magas szintű szakmai ismeretek automatizálási területen
  • Magas szintű szakmai ismeretek az egyedi gépgyártás területén
  • Orvosi műszeriparban szerzett tapasztalat
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Téged keresünk, ha

  • Fejlesztői hozzáállással rendelkezel,
  • rugalmas vagy, jól alkalmazkodsz új helyzetekhez,
  • jól átlátod a bonyolult rendszereket, komplex elvárásokat,
  • fontos számodra a munkád minél magasabb minősége,
  • kiegyensúlyozottan és lényegre törően, összeszedetten kommunikálsz a szervezetben és a szervezeten kívül egyaránt, akár idegen nyelven is,
  • szívesen segíted a nálad kevésbé tapasztalt munkatársaid munkáját, fejlődését,
  • szereted a változatos feladatokat, azokat fejlődési lehetőségként fogod fel,
  • gyakorlatiasan, kreatívan gondolkodsz,
  • a problémákat lendületes, kreatív hozzáállással közelíted meg, azokat lehetőségként és nem hátráltató tényezőként éled meg,
  • képes vagy hatékonyan, résztvevő módon vitázni szakmai kérdésekben és támogatni a döntési folyamatot.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség, különösen az orvostechnikai ipar fejlesztési területén
  • Részvétel nemzetközileg is elismert termékek fejlesztésében
  • Stabil háttér és jövőkép
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet,
  • Felkészült és motivált csapat,
  • A piac változásaival lépést tartó, évente felülvizsgált, jogtisztán megfizetett alapbér,
  • Kötetlen munkarend és rugalmas szabadságkiadás, home office lehetőségek
  • A család és munkahely közötti egyensúly megteremtését előtérbe helyező cégpolitika
  • Felszabadult hangulatú céges rendezvények - közös karácsonyi vacsora, családi- és sportesemények, előadások.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A műszaki innováció és az orvostudomány iránt elhivatott, stabil anyagi háttérrel rendelkező vállalkozásunk fejlesztő csapatába várunk mérnök munkatársakat.

Az Oncotherm Innovációs és Kereskedelmi Kft. immár három évtizede van jelen innovatív megoldásaival az onkológia területén. A folyamatosan bővülő, de embercentrikusságát fel nem adó családi vállalkozásból mára a világpiacon is meghatározó, tevékenységében piacvezető szereplő vált.

A csapatunk által fejlesztett és gyártott készülékek évente több, mint 400.000 kezelés alkalmával, a világ 34 országában nyújtanak támogatást a rákkal küzdő betegek számára.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után küldd el nekünk jelentkezésed, és hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot!