Senior Full Stack Developer (német nyelvtudással)

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Budapest V. kerület

  • Fizetés

    Bruttó 1,0M - 1,5M Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Tech stack

    • FRONTEND BACKEND ANGULAR VUE JAVA HTML CSS JAVASCRIPT
  • Elvárások

    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Elvárások

  • Kommunikáció képes német nyelvtudás (nemzetközi csapat)
  • Min. 1-2 év fejlesztési tapasztalat: Angular, vagy ReactJS, vagy Vue Js
  • Min. 2-3 éves Java fejlesztési tapasztalat
  • HTML, CSS és Javascript/Typescript ismeretek

Juttatások

  • Br. 1.000.000 – 1.500.000 Ft alapbér
  • Cafeteria Br. 450.000 Ft/év
  • Home office: 1 nap iroda, 4 nap home office
  • Csoportos biztosítás
  • Kedvezményes banki szolgáltatások
  • 20%-os konditerem kedvezmény
  • Évi 50.000 Ft szemüveg támogatás
  • Munkavállalói ajánlás
  • Könnyen megközelíthető, modern iroda
  • Kiválasztási folyamat: 2 kör online interjú

Feladatok

  • Banki, biztosítási projekteken való részvétel
  • Web alapú megoldások fejlesztése és karbantartása
  • Frontend és backend fejlesztése
  • Felelősségvállalás a szoftver megvalósításáért és minőségéért
  • Részvétel agilis szoftverfejlesztői csapatmunkában
  • Együttműködés, napi kommunikáció külföldi kollégákkal

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Nagyon várjuk, hogy veled dolgozhassunk! Kattints és jelentkezz most!