WHC Personal Személyzeti Szolgáltató Kft. (Fizikai) logo

Senior Fémmegmunkáló technikus (WHC013024)

  • Cég neve

    WHC Personal Személyzeti Szolgáltató Kft. (Fizikai)

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Részt vesz a fémszerkezeti elemek vizsgálatában és értékelésében (funkcionális teszt, szemrevételezés, a hibás alkatrészek, korrózió és egyéb hibák kiemelése)
  • Elemek elküldése a vállalat műszaki szolgálatának értékelő jelentés céljából
  • Minden típusú fémjavítás elvégzése, beleértve a szabványos módszereket, valamint a fém-fém kötést, a fém-kompozit kötést, az alrészek és tartozékok cseréjét
  • Repülőgép-alkatrészek szervízelése: ajtók, fékszárnyak, repülésvezérlők, motorháztetők, orrkúp
  • A kijelölt karbantartási feladatok elvégzése a vállalati eljárásokkal és a jóváhagyott műszaki adatokkal összhangban
  • A repülőgép-alkatrész újbóli összeszerelése és tesztelése az OEM által tervezett és szállított speciális szerszámok felhasználásával
  • A szükséges karbantartási, nyilvántartási és biztonsági eljárások gyakorlása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (fémipari technikus/ karosszérialakatos)
  • Fémiparban vagy járműjavításban/összeszerelésben szerzett tapasztalat
  • Angol középfokú, kommunikációs készség
  • Műszaki rajz ismerete

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő alapbér
  • Béren felüli juttatások
  • Egy műszakos munkarend (H-P)
  • Tiszta és barátságos környezet

Céginformáció