Senior energiakereskedő

  • Cég neve

    CHP Energia Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budaörs

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

A világ tele van lehetőségekkel. Alig várjuk, hogy velünk fedezd fel őket.
Gondoskodó vállalati kultúránk és piacvezető technológiáink segítségével innovatív megoldásokat kínálunk a fenntarthatóság jegyében. Meggyőződésünk, hogy a jövő a lelkes emberek kezében van. Nálunk a munkavállalók ki tudják használni a lehetőségeket és maguk alakítják a szakmai fejlődésüket.
Minden itt kezdődik – az ipari ötletek tárháza

Legyél társunk az úton egy jobb holnap felé, JELENTKEZZ még MA!

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati és szakmai háttér,
  • Dolgozói részvényjegyzési lehetőség,
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás,
  • Egészségügyi szűrővizsgálatok,
  • Mobiltelefon családi flotta lehetőség,
  • Élet-és balesetbiztosítás.

Főbb feladatok, munkák

  • Villamos energia piaci ármozgások figyelése, trendek követése
  • Napi optimalizáció szerinti Day Ahead és Intraday villamos energia kereskedelmi pozíciók zárása
  • Közreműködés és részvétel hosszútávú villamos energia értékesítési tendereken
  • MAVIR Rendszerszintű szolgáltatások piacán közreműködés és támogatás a MAVIR által szervezett havi, heti és napi kapacitástendereken
  • Megkötött kereskedelmi ügyletek adminisztrációja
  • EFET partnerekkel való kapcsolattartás, új EFET szerződések megkötése, meglévő szerződések menedzselése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Mérnöki vagy gazdasági területen szerzett egyetemi diploma
  • Angol nyelvtudás középfokú szinten
  • Villamos energia kereskedelmi területen szerzett min. 3 éves gyakorlat
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek, különös tekintettel MS Excel
  • Eredményorientált munkavégzés
  • Önállóság, határozott döntéshozatali képesség
  • Precizitás
  • Rugalmasság
  • HUPX vizsga

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • MAVIR rendszerszintű szolgáltatások piaci területen szerzett szakmai ismeretek
  • Erőművi területen szerzett szakmai gyakorlat
  • Data science ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs