Senior controlling / riporting munkatárs

  • Cég neve

    KDB Bank Európa Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • MNB részére készítendő rendszeres (napi, havi, negyedéves, éves – éves auditált) felügyeleti és statisztikai jelentések összeállítása/felügyelete
  • Belső, menedzsmenti/anyabanki riportokban közreműködés (heti/havi/negyedéves)
  • Jelentésszolgálati modul fejlesztésében történő aktív részvétel
  • Újonnan bevezetendő jelentések implementálása
  • Kapcsolattartás az adatszolgáltató területekkel, IT területtel
  • Jogszabályi változások nyomon követése
  • Szakértői véleményezések készítése az MNB, illetve a Menedzsmenti riportokat illetően
  • A felügyeleti szervekkel és a könyvvizsgálóval rendszeres együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Jelentésszolgálati/kontrolling/kockázatkezelési területen szerzett legalább 4-5 éves gyakorlat
  • Önálló munkavégzés, analitikus gondolkodás, precizitás

Előnyt jelent

  • IFRS sztenderdek ismerete
  • Banki számvitelben szerzett gyakorlat
  • Angol nyelvtudás

Céginformáció

A KDB Bank Európa Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe: Senior controlling/riporting munkatárs

Angol és magyar nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét bérigény megjelölésével a „jelentkezem” gombra kattintva küldheti el részünkre.