SENIOR BUSINESS ANALYST

  • Cég neve

    Raiffeisen Bank Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Nyiss ajtót a lehetőségre és építsd a karriered a Raiffeisen Banknál!

A változékony üzleti környezet, a folyamatos innováció és technológia fejlődés miatti verseny biztosítja Számodra, hogy érdekes feladatok mentén fejleszd tudásod és szakmai karriered.

Ha szereted a változatosságot, a szakmai kihívásokat, és szeretsz új dolgokat tanulni, akkor ez a TE lehetőséged! Megismerheted azokat a rendszereket, melyek kulcsszerepet játszanak a Bank életében, és melyeket az ügyfelek százezrei is napi szinten használnak.

Víziónk, hogy 2025-re a Közép-Kelet európai régió leginkább ajánlott pénzügyi szolgáltatójává váljunk. Tarts velünk az ehhez vezető úton és csatlakozz a Raiffeisen Bank IT csapatához!

MI LESZ A FELADATOD?

  • Üzleti elemzőként a bank bankkártya kibocsátási területeiről érkező fejlesztési  igények elemzése,
  • egyeztetés az üzleti területekkel, igényspecifikáció elkészítése, user storyk megfogalmazása,
  • megvalósítás módjának egyeztetése az IT területekkel
  • folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel és a fejlesztési területtel
  • kisebb fejlesztési feladatoknál a megvalósítás folyamatának koordinálása (end to end feladat).

MIÉRT ÉRDEMES VELÜNK DOLGOZNI?

Biztonság és fejlődés

·       Támogatjuk egyéni fejlődésed nemcsak tudásmegosztással, belső és külső tréningek segítségével is, folyamatos szakmai fejlődést biztosítunk, ahol sikereiddel, tudásoddal karrieredet folyamatosan építheted.

Támogatás és juttatások

·       Hiszünk a hibrid munkavégzésben, flexibilis munkaidővel. Modern irodai környezetünk lehetőséget ad a csapatmunkára, ugyanakkor otthonról is szeretjük az elmélyülést igénylő feladatainkat végezni,

·       Alapbéren felül fix negyedéves pénzbeli juttatást, változatos Cafeteria elemeket (Akár 16 lehetőség közül választhatsz, amiből extra szabadnapot is igényelhetsz) és éves bónuszszerzési lehetőséget is biztosítunk Számodra.

Közösség és összetartás

·       Magas színvonalú szakmai közösség vár Rád, elérhető vezetőkkel és összetartó kollégákkal, akik segítenek a beilleszkedésedben,

·       Gyors válaszreakcióra, „fölösleges köröktől” mentes átlátható kiválasztási folyamatra számíthatsz, ahol már az első kör alkalmával a közvetlen vezetőddel merülhettek el a technikai részletekben.

CSATLAKOZZ HOZZÁNK, HA...

rendelkezel az alábbi skill-ekkel:
  • Bankkártya rendszerek szakértői ismerete, meglévő termékek fejlesztésében és bővítésében szerzett tapasztalat
  • Problémamegoldó és analitikus képességek,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Rugalmas, nyitott gondolkodásmód,
  • Változásokhoz való gyors alkalmazkodás,
  • Komplex feladatok gyors átlátása,
  • Csapatban való együttműködés képessége,
  • Önálló munkavégzésre való képesség, kezdeményezőkészség, proaktivitás,
  • Dinamikus, határozott fellépés,
  • Aktív középfokú angolnyelv-tudás írásban és szóban.
Előnyt jelent:
  • Kártya digitalizáció, tokenizációban szerzett tapasztalat,
  • Kártya operációs folyamatok ismerete
  • Banki területen szerzett üzleti elemzői tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző