Senior beszerző (Budapest, Nándorfejérvári út 23-25. (heti 40 óra))

  • Cég neve

    Regio Kft.

  • Munkavégzés helye

    1119 Budapest, Nándorfejérvári út 23-25.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Regio Kft.

Cégcsoportunk, a REGIO Játék Kereskedelmi Kft.

Senior beszerző

munkatársat keres, teljes munkaidőben.

Több éve beszerzőként dolgozol? Szívesen foglalkoznál játékok beszerzésével? Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, sikeres kis-és nagykereskedelemmel, valamint webáruházi értékesítéssel foglalkozó vállalatnál dolgozni?
Ha érdekel a játékok varázslatos világa, akkor Nálunk helyed!
Csatlakozz most a beszerző csapatunkhoz!

Feladataid lesznek:

  • Az árubeszállítási folyamat komplex ellátása
  • A teljes beszerzési folyamat lebonyolítása (igénymenedzsment, ajánlatkérés, ártárgyalások, beszerzési döntéselőkészítő anyagok elkészítése, szerződésekhez adatösszeállítás, megrendelések nyomon követesé, reklamációk kezelése)
  • Európai és távol-keleti importáru elvámolásakor a vámügynökséggel való kapcsolattartás és a bizonylatok dokumentálása a teljes folyamaton keresztül (rendeléstől a raktári átvételig)
  • Folyamatos készletfigyelés, készletoptimalizálás és készletelemzés (készletszint, készlet forgási sebesség stb.) nyomon követése
  • Piackutatás, az elvárásoknak megfelelő új termékek, beszállítók keresése, összehasonlító elemzések elvégzése
  • Javaslattétel a költségek csökkentése és a hatékonyság javítása érdekében
  • Beszerzési folyamatok értékelése és fejlesztése
  • Büdzsé betartása kalkuláció, kimutatás készítése
  • Szállítmányok optimális mennyiségének és érkezési idejének meghatározása
  • Beszerzési stratégiák kidolgozása és végrehajtása

Elvárásaink feléd:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (preferáltan gazdasági/kereskedelmi területen)
  • Minimum 5 éves tapasztalat közép-vagy nagyvállalti környezetben szerzett tapasztalat beszerzésben
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló munkaszervezési és kommunikációs készség, analitikus gondolkodásmód és terhelhetőség
  • Nyitott, proaktív, eredményorientált személyiség

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú lehetőség egy stabil hátterű vállalatnál
  • Családias, jó hangulatú munkahelyi légkört
  • Munkavállalói élet- és balesetbiztosítási csomagot
  • Piacképes bérezést
  • Mobiltelefont, laptopot
  • Az alapjövedelmen kívüli extra juttatásokat:
    • Cafeteria csomagot
    • Kedvezményes 20%-os dolgozói vásárlást
    • Kedvezményes telefon- és internet szolgáltatási lehetőségeket
    • Minimum 10% engedményt szerződött partnerünk bel- és külföldi hoteleiben
    • 20-30%-kal kedvezőbb szemüveg és kontaktlencse vásárlást
    • Állandó benzinvásárlási kedvezményt partnerünknél

Kattints a "Jelentkezem" gombra, ha szereted a játékokat, igényes vagy a munkádra és részese akarsz lenni egy vidám közösségnek!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés