Senior banki szakértő

  • Cég neve

    RowanHill Digital Kft.

  • Munkavégzés helye

    1124 Budapest, Apor Vilmos tér 25-26.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Ez egy senior tanácsadói pozíció a digitális szakértői piac egyik meghatározó cégénél, ahol a munkádat, tapasztalatodat jobban elismerjük mint bárki, és közöttünk jobban fogod érezni magad, mint bárhol korábban. Jelentkezz hozzánk most!
Pontosan téged keresünk, hisz részt vettél már banki termék-, illetve folyamatfejlesztésben, esetleg van már bankkártya kibocsátás, vagy elfogadás területén szerzett tapasztalatod, és dolgoztál már banki business analyst-ként!
Senior szakértőként az alábbi feladatok ellátásában kamatoztathatod képességeidet:

  • Fontos feladatod lesz az üzleti ajánlatok kidolgozása a RowanHill Digital jelenlegi és potenciális ügyfelei számára, valamint az üzleti követelmények összegyűjtése, egyeztetése az érintettekkel, továbbá a folyamatos egyeztetés az érintett szakterületekkel és a menedzsmenttel.
  • E munkakörben az üzleti folyamatok megértése, értékelése, szükség szerint azok újra értelmezése, a fejlesztendő területek feltárása, valamint a megoldások bevezetése, fejlesztése kifejezetten hangsúlyos eleme a mindennapok munkavégzésének, amihez a szakértelmed elengedhetetlen.
  • Akkor örülünk igazán, ha a senior kollégáink a feladatokat rendszerben kezelik, maguk határozzák meg a határidőket és be is tartják (be is tartatják) azokat.
  • Amennyiben újítasz egy folyamatunkon, annak dokumentálása is rád, mint a terület szakértőjére vár.
  • A konkrét projekt során az alábbi kihívások várnak Téged:
    • üzleti igények elemzése, folyamatok felmérése / tervezése az érintett területek bevonásával,
    • üzleti követelmény specifikációk készítése,
    • üzleti területek támogatása, kapcsolattartás az IT és üzleti területek között,
    • felhasználó elfogadási tesztek (UAT) koordinálása, teszt tervek készítése,
    • projektekben való részvétel, a feladatok nyomon követése, jelentések, státuszriportok,
    • a projekt lezárása és dokumentálása, tudásmegosztás házon belül.

Elvárások

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Felsőfokú gazdaság-informatikai, közgazdasági, üzleti vagy informatikai, mérnöki végzettséged van, különös érdeklődéssel és meglevő tudással az informatika területén;
  • Rendelkezel minimum 3-5 év a pénzügyi szektorban, vagy tanácsadó cégnél szerzett informatikai érintettségű projekt tapasztalattal, és ráláttál az IT projektek üzleti oldalára.
  • Személyes tulajdonságaidat így írnád le:
    • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség;
    • önálló munkavégzésre, ugyanakkor csapatban való együttműködésre is alkalmas;
    • folyamatos nyomás alatt is kimagasló teljesítményt tud nyújtani;
    • egyszerre több futó projekt/feladat kezelésére képes, a határidők betartásával;
    • kiváló szervezési és projektmenedzsment készségekkel rendelkezik;
    • elhivatott és proaktív;
  • Jól beszélsz és írsz angolul társalgási és üzleti szinten is; egyéb európai nyelv ismerete előnyt jelent.

Előnyt jelent

Feltétlenül jelentkezz hozzánk, ha

  • A bankszféra követelményeinek és az alapvető banki folyamatoknak mély ismeretével rendelkezel;
  • erősséged az összetett műszaki és üzleti problémák elemzése (követelmények összegyűjtése, elemzési dokumentumok írása);
  • a banki szolgáltatások digitalizálásával és automatizálásával kapcsolatos iparági legjobb gyakorlatokat ismered;
  • a fontosabb projektmenedzsment módszertanokban jártas vagy, továbbá az MS Office termékeket (Word, Excel, PowerPoint) készség szinten használod.

Amit kínálunk

Miért érdemes jelentkezned? Mit kínálunk? – mindent, amiről a cégünk szól:

  • Személyre szabott, egyéni bérezési és bónusz feltételeket.
  • Szakmailag profi csapatot, pezsgő szakmai életet: jól felépített onboarding során mentorral segítjük a beilleszkedésedet, felkészülésedet, „betanulásodat”. A céges tudásbázishoz közvetlen hozzáférést kapsz azonnal. Minden szükséges feltétel rendelkezésre áll, hogy neked csak a projektre kelljen koncentrálnod.
  • Családias cégkultúrát: nálunk a rendszeres csapatépítés, közösségi programok szerves részei a közös munkavégzésnek. Szeretünk vitorlázni és gokartozni, évente akár kétszer is elvonulunk egy szép helyre 2 napra, családi napunk, illetve szakmai napjaink is vannak.
  • Kompetenciát, fejlődést, szakmai képzéseket: a tanácsadói szakma, főleg a digitális piacon állandó kihívások elé állít minket. „On the job” jelleggel állandóan tanulunk és tanítjuk egymást is. Évente tervezzük meg a szükséges szakmai képzéseket, konferencia részvételeket, kompetencia fejlesztő aktivitásokat és házon belül is tartunk tréningeket. Figyelünk az igényeidre és beépítjük azokat tervezéskor. Mentoraink pedig bármiben szívesen segítenek.
  • Széleskörű szakértői ismereteid további bővítését kínáljuk számos digitális területen, például a fintech, paytech, stb. terén.
  • Rugalmasságot adunk a foglalkoztatásban (pl home office), rugalmas és családbarát munkaidőt és inspiráló munkavégzési helyet egy XII. kerületi kertkapcsolatos irodában.
  • A wellbeing jegyében figyelünk a mentális és fizikai egészségre, hiszen a kollégáink jólléte nálunk mindennek az origója.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Mi, a RowanHill Digitalnál kiemelkedően erős szakmai háttérrel, egyedülálló tudásbázissal rendelkezünk ahhoz, hogy üzleti partnereinket üzlet- vagy szervezetfejlesztési koncepciókkal, stratégiai tervezéssel, valamint termék- és szolgáltatásfejlesztéssel, projektmenedzsmenttel versenyelőnyhöz juttassuk egy jelentősen felgyorsult, innovációközpontú piacon. Hisszük, hogy a folyamatos fejlődés és a kíváncsiság az, ami a profizmusunk mellett hozzásegít ahhoz, hogy ügyfeleinknek a leginkább személyre szabott megoldásokat nyújtsuk.

A "Jelentkezem" gomra kattintva kérjük csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzod!