Senior autonamta tesztelő - Projekt (EK01)

  • Cég neve

    Tech People Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest III. kerület

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg a következő pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, hibrid

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: hosszútávú alvállalkozói megbízás

Feladatok:

  • Tesztelési stratégia elkészítése/kiadása
  • Javaslattétel a tesztelési infrastruktúra optimalizálására, együttműködés a DevOPS csapattal
  • BDD módszertan szerint JAVA automata tesztelési feladatok elvégzése
  • Komplex SQL szkriptek írása
  • Automata teszt infrastruktúra karbantartása
  • Szükség szerint manuális funkcionális tesztelés végrehajtása
  • Tesztesetek írása, és szükség szerinti egyeztetése ügyféllel
  • Tesztelési dokumentációk előállítása
  • Rendszereinkkel kapcsolatos átfogó ismeret elsajátítása
  • Log elemzések végrehajtása
  • Kollégák mentorálása
  • Ügyfél kapcsolattartás során a meglévő megoldások további finomhangolásának feltérképezése, felmerülő kérdések megválaszolása, felmerülő rendszerrel kapcsolatos hibák felderítése, átvételi tesztelés támogatása

Elvárások:

  • Legalább 3 éves JAVA /Automata tesztelésben való tapasztalat
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • SQL ismeretek
  • szakmai szintű angol nyelvtudás
  • BDD módszertannal kapcsolatos tapasztalat
  • Riport készítési ismeretek
  • Megbízható és precíz

Használt technológiák/stackek:

  • Selenium
  • JMeter/SoapUI
  • BDD/Serenity
  • JAVA
  • Kafka/PostgreSQL/Elastic