Senior audit szakértő

  • Cég neve

    MVM Mátra Energia Zrt.

  • Munkavégzés helye

    3271 Visonta, Erőmű u. 11.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Feladatok

  • MSZ EN ISO 9001, MSZ EN ISO 14001, MSZ EN ISO 37001 és esetlegesen később bevezetésre kerülő egyéb szabványok követelményeinek és érvényesülésének felügyelete
  • A társaság írásos szabályozási rendszerének kialakításában való részvétel, a szabályzatok, utasítások rendszeres felülvizsgálata, ennek alapján módosítási javaslatok elkészítése.
  • Vizsgálat során megállapított folyamatoptimalizáló javaslatok tétele
  • Külső és belső minőségügyi auditok előkészítése, részvétel a külső auditokon, belső auditok szervezése, irányítása, valamint a tanúsítványok megszervezésével és megújításával kapcsolatos feladatok előkészítése, végrehajtásuk koordinálása és ellenőrzése
  • Elkészíti és figyelemmel kíséri a belső audit záró jegyzőkönyvekben rögzített intézkedések határidőre történő végrehajtását
  • Figyelemmel kíséri a külső audit záró jegyzőkönyvében foglaltak határidőben történő végrehajtását
  • Közreműködik az akkreditációk előkészítésében és lebonyolításában
  • Irányítási rendszerrel, minőségbiztosítással kapcsolatos egyéb feladatok végrehajtásában való részvétel

Amit kérünk

  • Felsőfokú végzettség (jogi/gazdasági/minőségirányítási/műszaki területen)
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jogi környezetben történő, pontos, precíz, szabálykövető munkavégzés

Előnyt jelent

  • Angol és/vagy német középfokú nyelvtudás

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, nagyvállalati háttér, határozatlan idejű munkaviszony
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör, szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, 13. havi fizetés, utazási hozzájárulás, áramdíj kedvezmény, üdülési támogatás, önkéntes nyugdíjpénztári/egészségpénztári hozzájárulás, élet – és balesetbiztosítás, preventív szűrővizsgálatok)
  • Szabadidős programok, sportolási lehetőség támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés