Senior Alapanyagbeszerző

  • Cég neve

    Aptiv Services Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    9700 Szombathely

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Your Role:

  • Alapanyag készletszintek folyamatos felügyelete, Excess and Obsolete minimalizálása
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • MRP paraméterek rendszeres ellenőrzése
  • Alapanyag előrejelzések és megrendelések felügyelete
  • Kritikus alapanyag esetén folyamatos kapcsolattartás a termeléssel, tervezőkkel, aktuális információk továbbítása.
  • Beszállítói reklamáció kezelése (anyagvisszaküldés, pótlás)
  • Az operativ beszerzési folyamatok fejlesztése
  • Allokációk kezelése külső és belső beszállítókkal
  • Eszkalációk elindítása szállítási késések esetén
  • Kimutatások, elemzések készítése

Your Background:

  • Felsőfokú végzettség (közgazdasági, logisztikai területen)
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret (szóban és írásban)
  • MS Office programok ismerete
  • SAP felhasználói szintű ismerete
  • 5-10 év szakmai tapasztalat Supply Chain – Inbound területen
  • Beszállítói kommunikációs tapasztalat

Aptiv Rewards & Advantages:

  • Bónuszok
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Szolgáltatói kedvezményprogram
  • Munkavállalói támogató program (ingyenes pénzügyi, jogi és mentális tanácsadás)
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Ingyenes sportolási lehetőség (edzőterem, uszoda)
  • Modern munkakörnyezet

How to apply:

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!