Senior Accountant / Senior Könyvelő

  • Cég neve

    Worklife

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Tinódi utca 1-3.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Filmipar területére szakosodott tanácsadó és könyvelő cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SENIOR ACCOUNTANT / SENIOR KÖNYVELŐ

Főbb feladatok, munkák:

  • Projekt cégek, különböző gazdasági társaságok teljes körű könyvelése (kimenő, bejövő számlák, vegyes könyvelés, adók egyeztetése)
  • Időszaki (havi, negyedéves, éves) zárások elvégzése, számviteli beszámolók összeállítása
  • Havi záráshoz kapcsolódóan egyéb könyvelési feladatok (bérfeladás, elhatárolások könyvelése, stb.)
  • Adókalkulációk, adóbevallások elkészítése
  • A hatósági ellenőrzéseken való részvétel, a hatóságok részére történő adatszolgáltatás
  • Statisztikai jelentések készítése
  • Költségelszámolások könyvelése
  • Együttműködés a könyvvizsgálókkal
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel, napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • S/W fejlesztések kapcsán egyeztetések az informatikusokkal
  • Filmirodai egyeztetések, az anyagok előkészítése
  • Támogatások elszámolása
  • Törvényi változások követése
  • A számviteli folyamatba épített ellenőrzések végrehajtása
  • Rendszeres riportolás a Manegement felé

Megbízóról:

Partnerünk a filmipar területére szakosodott tanácsadó és könyvelő cég, mely teljes körű adminisztrációs szolgáltatásokat és tanácsadást nyújt több, mint 40 magyar és külföldi ügyfele részére, akik a hazai és a nemzetközi filmszakma meghatározó vállalkozásai közé számítanak.

A dinamikusan bővülő ügyfélkörnek és projekteknek köszönhetően, a cég bővíteni szeretné szakmai csapatát, melynek részeként SENIOR ACCOUNTANT / SENIOR KÖNYVELŐ pozícióba keres szakembert

Végzettség, gyakorlat, egyéb elvárások

  • Minimum középfokú pénzügyi/gazdasági végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Mérlegképes könyvelői végzettség regisztrációval
  • Párhuzamosan több társaság teljes körű könyvelésében, hasonló pozícióban szerzett 5-8 éves szakmai tapasztalat
  • Számviteli és adózási jogszabályok naprakész ismerete
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office, elsősorban Excel)
  • Libra, Tensoft (könyvelési programok) ismerete előny
  • Angol nyelvtudás előny

Személyes jellemzők, készségek, képességek

  • Megbízható, gyors, önálló munkavégzés
  • Dinamikus, pro-aktív, kommunikatív személyiség
  • Tanulékony, nyitott attitűd
  • Rugalmas, problémamegoldó hozzáállás
  • Együttműködési készség
  • Terhelhetőség, kitartás, stressztűrés
  • Csapatorientált
  • Pontosság, precizitás

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Kitűnő munkakörnyezet, kedves csapat, versenyképes jövedelem.

Munkavégzés helye:

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.