Senior Account Manager

  • Cég neve

    Spice Communication Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Integrált csapatunkba keressük Senior Account Manager kollégánkat, aki jártas digitális projektek megvalósításában és nem ismeretlen számára az ATL és BTL terület sem. Stratégiai szemléletmódjával átlátja a feladatokat, jó kommunikációs készségével jól megérti az ügyfeleket.
  • Integrált kampányok lebonyolításában való jártasság
  • Stratégiai gondolkodás, ügyfél brief átfordítása kreatív brieffé, a kreatív csapat támogatása az ötlettől a megvalósításig
  • Digitális ökoszisztéma átfogó ismerete, digitális kampányok tervezése és menedzselésében való részvétel
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Account csapat támogatása
  • Napi szintű kapcsolattartás a fejlesztőkkel, alvállalkozókkal

Elvárások

  • Min. 5 év év tapasztalat ügynökségnél integrált területen, különösen digitális kommunikációs stratégia, kampányok tervezése, gyártása, megvalósítása terén
  • Account munkakörben szerzett tapasztalat
  • Remek kommunikációs készség magyarul és angolul
  • Természetes érdeklődés a digitális terület újdonságai, megoldásai iránt, a piaci trendek követése
  • Folyamatos igény a fejlődésre
  • Precizitás, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
  • Felsőfokú végzettség

Előnyt jelent

  • További digitális területek átfogó ismerete: online média, programmatic, PPC, social media, content stratégia

Amit kínálunk

  • biztos szakmai és anyagi háttér, a szektorban versenyképes fizetés
  • tanulási és fejlődési lehetőség
  • barátságos és összetartó csapat, vidám hangulat
  • home office munkavégzési lehetőség (havi 10 nap)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Játéksarok

Céginformáció

Magyar tulajdonú, integrált kreatív ügynökség 2004 óta, amely tapasztalatát, forgalmát tekintve nagynak számít, azonban megtartotta rugalmasságát és friss kreatív ötleteit, így könnyedén felveszi a versenyt a kisebb ügynökségekkel is.
Lead ügynöksége vagyunk a SPAR, SuperShop, Cofidis, Nagyi Titka, Hervis márkáknak.
Akik bizalmat szavaztak nekünk: Kellogg’s, Pringles, Nestlé, Rama, Flora, Baba, Knorr, Audi, MABISZ, Seat, Mazda, MOL, Heineken, Soproni, Zwack, Jófogás.hu, Raiffeisen, OTP, UNION, ZONE bevásárlópark, GSK, dm-drogerie markt, DriveNow, UHU.

A "Jelentkezem" gombra kattintva, kérlek küld el önéletrajzod, fizetési igényed feltüntetésével!