Senior account manager

  • Cég neve

    Lounge Design Kft.

  • Munkavégzés helye

    1025 Budapest, Felső Zöldmáli út 72.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Napi szintű kapcsolattartás a kijelölt ügyfelekkel és alvállalkozókkal,
  • A beérkező ügyféligények feldolgozása, kapcsolódó munkafolyamatok előkészítése,
  • megszervezése és nyomon követése a különböző társosztályokkal,
  • ATL és BTL kampányok teljeskörű szervezése és ahhoz kapcsolódó feladatok ellátása.
  • Az ügynökséghez érkező megrendelésekkel, projektekkel kapcsolatos információk rendszerezése, adminisztratív feladatok teljeskörű elvégzése,
  • Ajánlatok, szakmai anyagok, prezentációk készítése,
  • Rendszeres beszámolók, összefoglalók készítése.

Elvárások

  • Minimum 4 éves releváns munkatapasztalattal rendelkezel reklámügynökségi területen,
  • Nem riadsz vissza, a problémás helyzetektől,
  • Agilis a hozzáállásod, megoldásközpontú gondolkodásod és ügyfélorientált a látásmódod,
  • Kiismered magad az MS Office programokban,
  • Nem állsz hadilábon a határidőkkel,
  • Több felé tudod osztani a figyelmed, ha kell – egy egész csapat számít majd a segítségedre,
  • Van adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalatod,
  • Szeretsz gondolkodni – a rutin hasznos, de elkényelmesít!

Amit kínálunk

  • Inspiráló környezet Budapesten a II. kerületben
  • Kutyabarát munkahely
  • Home Office lehetőség a próbaidőt követően
  • Versenyképes fizetés és juttatási csoma.
  • Összetartó csapat, jófej kollégák és családias hangulat
  • Érdekes, sokszínű feladatok, változatos munkakör.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát
  • Játéksarok

Céginformáció

A Lounge Design diverzifikált szolgáltatási portfólióval rendelkező, full service ügynökség. Az ötletek megálmodásától azok megvalósításáig segíti Ügyfeleit, legyen szó kreatív anyagok tervezéséről, nyomdai, online anyagok, felületek készítéséről, reklámfilm kidolgozásáról és gyártásáról, komplex kampányok kivitelezéséről. Ügyfeleink között megtalálhatók hazai és külföldi tulajdonú vállalatok.

Célunk immáron 17 éve ugyanaz: minden megbízással maradandót alkotni

Csatlakozz hozzánk, a Lounge Design várja új csapattagját Senior account manager pozícióba.

Várjuk jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintva.