Segédmunkás

  • Cég neve

    Delvine UG

  • Munkavégzés helye

    Nürnberg, Németország

  • Fizetés

    Bruttó 2 000 - 2 500 Euro havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 190 - 200 Euro havi jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás

  • Elvárások

    • Német alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A feladat célja a kő lépcsők felújítása, amely során a két kőelem közötti fugát vagy hézagot kell kikaparni vagy tisztítani.

Elvárások

A jelentkezőnek jó fizikai állóképességgel kell rendelkeznie, hogy képes legyen a fizikai munkát hatékonyan elvégezni. Fontos, hogy a munkavállalók rendelkezzenek utazási hajlandósággal, valamint alapvető német nyelvtudással a kommunikáció érdekében.

Amit kínálunk

Kínáljuk a munkavállalóknak a versenyképes 12,41 eurós bruttó órabért, melyet további 10 eurós kiegészítő juttatás egészít ki. Emellett vállaljuk a szállás biztosítását is.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja a magyar és a német nyelvű önéletrajzát.