Segédmotoros kézbesítő

  • Cég neve

    Magyar Posta Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2112 Veresegyház, Fő út 32.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

Csatlakozz TE is a MAGYAR POSTA ZRT. csapatához SEGÉDMOTOROS KÉZBESÍTŐ pozícióba. A Magyar Posta megbízható és kiszámítható munkahely. Belépésedet követően segítünk abban, hogy munkádat könnyen és hatékonyan el tudd látni.

Feladataid lesznek:

  • Levelek és küldemények segédmotorral történő házhoz kézbesítése a címzettek részére
  • Elszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel

Amit mi kínálunk:

  • Bejelentett, jogszerű foglalkoztatás, biztos jövedelem
  • Munkaruha és védőfelszerelés juttatás
  • Munkába járási támogatás
  • Lakáscélú (lakásvásárlás, lakásépítés, lakásbővítés, lakhatási) támogatások
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Fejlődési és szakmai előmeneteli lehetőség
  • Változatos munka, szabadban végzett önálló munkavégzés
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Szabad hétvégék és ünnepnapok
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Várható bruttó jövedelem: 420.000 Ft/hó
  • 3 hónapot követően: bruttó: 25.000 Ft/hó cafeteria juttatás
  • Amennyiben 25 év alatti vagy, nálunk lehetőséged van az adókedvezmény igénybevételére
  • Amennyiben hozol hozzánk munkatársat, minden általad ajánlott belépő után, akár bruttó 100.000 Ft/fő kifizetésben részesülsz.

Amit kérünk:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • "AM” vagy „B” kategóriás vezetői engedély

További információk:

A munkavégzés helye: Veresegyház posta, 2112 Veresegyház, Fő út 32. A kiindulás és visszaérkezési helyszín Veresegyház posta, a kézbesítés Csomád település területén történik Napi munkaidő: 8 óra A munkakör a kiválasztást követően azonnal betölthető Pályakezdők és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk! Jelentkezés: Szakmai önéletrajzod a „Jelentkezés” gombra kattintva, vagy a e-mail címre, a hirdetésben szereplő állás azonosító számra hivatkozva küldheted el. A munkakörrel kapcsolatban érdeklődni lehet a központi telefonszámon: +36-30-772/9247 (H-P: 09:00 – 18:00-ig)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka