Séf / Szakács

  • Cég neve

    Worklife

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Worklife

Több étteremből álló cégcsoport megbízásából új és meglévő éttermeibe csapatbővítés céljából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SÉF / SZAKÁCS

Ha szenvedélyes vagy az ízek iránt, és egy olyan csapat részese szeretnél lenni, ahol minden nap egy gasztronómiai kaland, akkor ne keress tovább! Mert megtaláltad!

Főbb feladataid:

  • A konyhai csapat koordinálása és felelősségteljes vezetése
  • Élelmiszerbiztonsági szabályok szigorú betartása
  • Igényes, precíz munkavégzés és ennek elvárása a kollégáktól

Elvárások:

  • Kiemelkedő teherbírás és hatékony kommunikációs képesség
  • Megfelelő vezetői tapasztalat és ambíció
  • Képesség a csapat motiválására és lelkesítésére
  • Példakép a hozzáállásban és munkavégzésben
  • Rugalmasság és stressztűrés a forgalmas időszakokban

Mi vár Rád?

Egy olyan csapatban dolgozhatsz, ahol mindenki szenvedélyesen imádja az ételt és az összetartás ereje mindenkit feltölt.
Nem csak nagy adagokat szolgálunk fel az asztalra, hanem rengeteg élményt is!
Nálunk minden nap különleges! Zene, nevetés, és az étel iránti szeretet - itt mindent megtalálsz, ami egy kivételes konyhától elvárható.
Konyhánkban dolgozva nem csak a szakmai kihívásokban fogsz részt venni, hanem prémium fizetési kategóriában is részesülsz. Mert hisszük, hogy a tehetségnek és a szorgalomnak megvan a megfelelő jutalma!
Napi háromszori ingyenes étkezést kínálunk számodra, hogy minden energiáddal a kreativitásra és az ízvilág megteremtésére koncentrálhass.

Ha imádod a kulináris kihívásokat és nem hagyod magad lekörözni egy konyhában, akkor TE vagy az, akire vágyunk! Jelentkezz hozzánk!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent Számodra, kérjük, küld el magyar nyelvű fényképes önéletrajzod a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.