LC WAIKIKI Retail HU Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Section manager

  • Cég neve

    LC WAIKIKI Retail HU Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Váci út 178.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Section Managerként /Részlegvezetőként teljeskörű felelősséget vállalsz a rád bízott áruházi részlegért és a hozzád tartozó csapatért, annak motiválásáért és vezetéséért.
Munkáddal hozzájárulsz az értékesítés és a profit maximalizálásához, illetve a kiváló vásárlói élmény megvalósításához.
Napi munkád során aktívan támaszkodsz korábbi szakmai tapasztalataidra, kiváló kereskedelmi és visual merchandising ismereteidre, ezekkel is hozzájárulva a márka hazai fejlődéséhez és a kereskedelmi céljaink megvalósításához.
Olyan magabiztos szakmai tapasztalattal rendelkező pályázók jelentkezését várjuk, akikkel együtt érhetjük el a célunkat, miszerint „2025-re Európa három legismertebb divatmárkáinak egyike leszünk”.

Kérjük, vegye figyelembe a következő feladatokat:
• Az áruház csapatának irányítása és az LC Waikiki teljesítményre és viselkedésre vonatkozó összes szabványa szerint.
• Hatékony munkaerő-ütemezés
•Maximalizálja az üzletek termelékenységét és hatékonyságát
• Kiváló ügyfélszolgálatot és elégedettséget teremt
• Magas színvonalú üzletelrendezést és vizuális árusítást hoz létre és tart fenn a vállalati szabványokkal összhangban
•A megadott értékesítési célok, termelékenység/m2 és profit célok elérése
•A megállapodott/adott belső ellenőrzési teljesítmény elérése
• Szabályozza a zsugorodási arányt és az összes költséget, és javítja az átváltási arányokat

Elvárások

  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat hasonló pozícióban
  • Erős kereskedelmi szemlélet
  • Kiváló "customer service" és "interpersonal" skillek
  • Hajlandóság a folyamatos fejlődésre, kereskedelmi fókusz és célorientált attitűd
  • Legyél alkalmas multikulturális közegben való munkavégzésre
  • Jó angol nyelvtudás (írásban és szóban) előnyt jelent
  • Nagyon jó magyar nyelvtudás.

Elvárt képzettség:
·         Minimum középfokú végzettség
·         Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Speciális képzéseket és fejlődési lehetőségeket kínálunk a Társaságon belül.

Céginformáció

Az LC Waikiki egy vezető divatcég 3 milliárd dollár feletti árbevétellel. Az LC Waikiki története 1988-ban, Franciaországban kezdődött, majd 1997-től egy török cég, a Magazacilik Hizmetleri Ticaret A.Ş. szárnyai alatt folytatta útját.
Mára az LC Waikiki több mint 1500 üzlettel rendelkezik, és több mint 58 országban van jelen.
Cégünk filozófiája: “Everyone deserves to dress well.”, vagyis “Mindenki megérdemli, hogy jól öltözhessen.” – ennek megfelelően a márka elérhető áron kínál minőségi termékeket vásárlóinak.
Az LC Waikiki közel 3000 főt foglalkoztat az irodáiban, és több mint 42 000 munkatársa van Törökországban és világszerte.

A vállalat az alábbi elismerésekben részesült az évek során:
Három kategóriában jutalmaztak minket a Capital és az Economist magazinok által szervezett “Innovation Forum and Awards in Retail 2017” keretein belül
Mi vagyunk a legnagyobb ready-to-wear termékek árusításával foglalkozó cég Törökországban az üzleteink száma alapján
Első helyezettek vagyunk fashion retail kategóriában üzleteink alapterületét tekintve
A második legnagyobb munkaadó vagyunk Törökországban.

Duna Plázában lévő üzletünk csapatát szeretnénk erősíteni lendületes, motivált, elkötelezett dolgozókkal! Ha ilyen vagy, köztünk a helyed!

Kérjük, küldje el önéletrajzát magyar és angol nyelven is.