Scrum Master

  • Cég neve

    GriffSoft Zrt.

  • Munkavégzés helye

    6723 Szeged, Felső Tisza-Part 31-34.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

A GriffSoft 35 éve meghatározó szerepet tölt be az ügyviteli szoftverek piacán saját fejlesztésű Forrás gazdálkodási rendszerével.  Magyar tulajdonú, dinamikus, lendületes és innovatív cégünk három városban is jelen van: Budapesten, Szegeden és Székesfehérváron. Közel 1000 vállalat, közigazgatási, költségvetési intézmény, Önkormányzat használja szerteágazó feladataira, az általunk fejlesztett Forrás és SmartBrick rendszereket, valamint ezek informatikai és szakmai szempontból kiemelten támogatott moduljait.

A három évtizedes tapasztalat biztos alapokat nyújt a GriffSoft dolgozói számára, melynek alappillérei a szakmaiság és a rugalmasság. Büszkék vagyunk arra, hogy minden kollégánkkal folyamatosan együtt fejlesztjük a céget, így a leghatékonyabban, a legjobb megoldásokat szállítjuk ügyfeleink változatos igényeinek megfelelően. Cégünk fő értéke, a magas szakmai színvonalú megoldás, amely komoly kihívást jelent egyéni szinten is, ezért olyan elkötelezett, önálló és értékteremtő kollégákat keresünk, akik felelősségteljesen néznek szembe a kihívásokkal.

Fejlesztéseink és ötleteink kiapadhatatlan Forrásként szolgálnak az ambícióval bíró, akár junior, akár senior szakembereknek. Termékpalettánk folyamatosan bővül, újabb és újabb megoldásokat találunk ki, legyenek ezek robosztus integrált teljes körű ügyviteli rendszerek, mesterséges intelligenciával támogatott, folyamatautomatizált, elektronikus ügyintézést szolgáló szoftver megoldások, vagy mindenki számára könnyen kezelhető látványos mobil alkalmazások.

Az izgalmas kihívásokhoz és új projektekhez a leendő kollégát keressük csapatunkba:

szegedi munkavégzéssel /on-site

Elvárások

  • Scrum Master vizsga

  • Legalább 3 év tapasztalat Scrum Masterként

  • Kiváló kommunikációs és csapatvezetési/mentori készségek

  • Az agilis fejlesztési módszertanok ismerete és gyakorlati alkalmazása

  • Proaktív hozzáállás és képesség az innovációra

  • Kiváló problémamegoldó készség és rugalmasság változó környezetben

Feladatok:

  • Az agilis fejlesztési módszertanok, különösen a Scrum, támogatása a szervezetben

  • Együttműködés a vezetőséggel, fejlesztőkkel, rendszerszervezőkkel

  • A Scrum folyamatok és szabályok szakértői szintű ismerete, és azok sikeres végrehajtásának biztosítása a szervezetben

  • Csapatok közötti kommunikáció támogatása

  • Az akadályok azonosítása és hatékony kezelése, valamint a csapatok számára a fejlődési lehetőségek folyamatos biztosítása

  • Sprintek menedzselése

  • Csapatok iterációs munkájának és leszállításának segítése

  • A napi stand-upok elősegítése és közvetlen nyomon követése a sprint célok elérése érdekében

  • A Product Backlog finomítási folyamatának támogatása és elősegítése

  • Csapatok vezetése, ösztönzése, tréningelése és coacholása

  • Negyedévi tervezésének támogatása, csapatok felkészítése a PI Planningre

Mit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés: képzéstámogatás, szakmai konferenciákon való részvétel biztosítása

  • Folyamatos szakmai kihívások, változatos ügyfélportfólió és feladatok

  • Dinamikus, kimagasló szakmai színvonalat képviselő csapat

  • Stabil vállalati háttér, pozícióhoz megfelelő bérezés

  • Jó hangulatú csapat

  • Nettó 37.500 forint Szép Kártyára

  • Munkavállalói Részvényprogramban való részvétel

  • Medicover egészségbiztosítás

  • Kedvezményes nyaralási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Scrum master