SAP tanácsadó

  • Cég neve

    MultiContact Consulting Kft

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Tech stack

    • SAP
  • Módszertan és szoftverek

    • Pmi
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Headset
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Projektek tervezése, irányítása, nyomon követése a projekt teljes életciklusa alatt;
  • Ügyfélnél felmerült üzleti igények összegyűjtése, felmérése és ez alapján specifikációk készítése;
  • A projektek előkészítési fázisában való részvétel, a megrendelő igényeinek megértése, továbbítása az üzletág felé;
  • A projekt ütem- és pénzügyi tervének kialakítása és követése, a projekterőforrásterv készítése és karbantartása;
  • Folyamatok és új funkciók tervezése, testre szabása és megvalósítása;
  • Ügyfél részéről felmerült igények kezelése, együttműködve a pénzügyi területekkel;
  • S/4HANA bevezetési projekteken való részvétel;
  • Kockázatmenedzsment folyamatok irányítása;
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel;
  • Szoros együttműködés az alvállalkozókkal;
  • Az implementáció során és a bevezetést követően támogatási feladatok koordinálása;
  • Az üzletág által használt projektmenedzsment módszertan megismerése, használata, dokumentumsablonok, támogató eszközök használata, alkalmazásuk felügyelete.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel;
  • Több éves SAP tanácsadói tapasztalatot szereztél;
  • Ismered az SAP megoldásokat, valamint az SAP üzleti folyamatokat és funkciókat;
  • Legalább 2-3 SAP bevezetési projektben vettél részt;
  • Rendelkezel üzleti szemlélettel és az üzleti folyamatok átlátásának képességével;
  • Proaktív szemlélet és csapatmunka jellemez;
  • Jó kapcsolatteremtő- és együttműködési készséggel rendelkezel;
  • Konfliktuskezelő és tűrő képességed kimagasló.

Előnyt jelent

  • S/4 HANA ismeret, bevezetésben való részvétel;
  • SAP modulok alapszintű ismerete (SD, MM stb.);
  • Projektmenedzsment minősítések (PMI, Prince, GPM/IPMA);
  • Nagyvállalati környezetben szerzett munkatapasztalat;
  • Pályázatírási tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Stabil anyagi háttérrel rendelkező vállalat tagja lehetsz, határozatlan munkaviszony keretében;
  • Kihívást jelentő projektekben vehetsz részt;
  • Hosszú távra tervezhetsz velünk;
  • Versenyképes jövedelmet biztosítunk;
  • Érdekes és változatos feladataid lesznek;
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk;
  • Rugalmas munkavégzésedet támogatjuk;
  • Modern munkakörnyezetet, laptopot és mobilt biztosítunk;
  • Csapatépítő programokon vehetsz részt.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A MultiContact Consulting Kft. immáron több, mint 20 éve jelen van a hazai munkaerőpiacon. Szolgáltatási kínálatunk az évek során folyamatosan bővült, így ma már minden olyan elemet tartalmaz, amely a klasszikus vezetési, igazgatási illetve az informatikai szakértői szolgáltatás tárgykörébe tartozik. Örömmel tölt el bennünket, hogy egyre bővülő ügyfélkörünk egyre összetettebb projektekkel bíz meg bennünket, elismerve dinamikusan fejlődő csapatunk hozzáállását és szakmai sikereit.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után fizetési igénnyel megjelölt magyar önéletrajzát várjuk.