SAP support menedzser

  • Cég neve

    Kontron Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budaörs

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Üzemeltetési-, támogatási szerződésportfólió kezelése, riportolása, elszámolása és elszámoltatása
  • Napi működés során felmerülő hibák / változások felügyelete, a szakmai feladatok koordinálása, határidők betartatása és számonkérése
  • Változáskezelési folyamatban való részvétel, egyeztetés az érintett felek között, engedélyek beszerzése
  • Ügyfél elégedettség növelése
  • Támogatási projektek ütem- és pénzügyi tervek kialakítása és követése, a projekterőforrásterv elkészítése és karbantartása
  • Szoros együttműködés az alvállalkozókkal
  • Az üzletág által használt projektmódszertan megismerése, használata, dokumentumsablonok, támogató eszközök használata, alkalmazásuk felügyelete

Elvárások

  • Jó érdekérvényesítő és konfliktuskezelő képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Szakmai ismeretek gyors és hatékony elsajátításának és alkalmazásának képessége
  • Csapatmunka, jó problémamegoldó készség
  • Precíz, rugalmas, proaktív, önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Aktív német nyelvtudás
  • Projektvezetői vagy szolgáltatásmenedzseri tapasztalat
  • Az SAP megoldások, valamint az SAP üzleti folyamatok és funkciók ismerete

Amit kínálunk

  • Mentor fog segíteni a kezdeti időkben
  • Kipróbált, bejáratott eszközök és munkamódszereket kapsz
  • Érdekes és változatos feladataid lesznek
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Rugalmas munkavégzésedet (kötetlen munkarend és részleges home office) támogatjuk
  • Modern munkakörnyezetet, laptopot és mobilt biztosítunk
  • Széleskörű juttatási csomagot kapsz
  • Rendszeres csapatépítő programokon vehetsz részt
  • Család- és állatbarát cég vagyunk

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát

Céginformáció

A hazai IT piac meghatározó szereplője, a Kontron Hungary Kft, a Kontron csoport tagja – korábban S&T Consulting Hungary Kft., több mint huszonöt éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel, és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keressük leendő kollégánkat SAP support menedzser pozícióba.