SAP Projektmérnök

  • Cég neve

    "SÖKE-HUNGÁRIA" Kft.

  • Munkavégzés helye

    9228 Halászi

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Desktop PC
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

1. Követelményelemzés:
    • Együttműködik a vezetőséggel és a funkcionális csapatokkal az üzleti igények azonosításában és megértésében.
    • Részvétel a vállalat üzleti folyamatainak elemzésében és azonosításában, hogy az SAP megfelelően támogassa azokat.
    • Követelmények meghatározása az SAP konfigurálásához és testreszabásához.
2. Rendszerbevezetés:
    • Részt vesz az SAP rendszer tesztelésében.
    • Biztosítja a szükséges képzést a felhasználóknak az új rendszer használatához.
3. Projektirányítás:
    • Együttműködés a nemzetközi projektcsapattal.
    • Koordinálja a helyi projektcsapatot és biztosítja, hogy a feladatokat határidőre végezzék el.
    • Folyamatosan nyomon követi és jelenti a projekt állapotát a vezetőség, a résztvevők felé, és a nemzetközi projektcsapat felé.
4.Támogatás és karbantartás:
    • Folyamatos támogatást és karbantartást nyújt az SAP rendszerhez, biztosítva annak folyamatos működőképességét és frissítéseit.
    • Reagál a felhasználói igényekre és problémákra, és megoldásokat keres a nemzetközi SAP csapat bevonásával

Elvárások

  • BSc diploma
  • Kiváló projektmenedzsment készségek és tapasztalat.
  • Gyártási környezetben szerzett 5 év tapasztalat.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességek.
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Rugalmasság és képesség az alkalmazkodásra a változó üzleti igényekhez.

Előnyt jelent

  • Gyártási költségstruktúra elemzésében szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret, bevezetésben szerzett tapasztalat
  • MES, CMMS bevezetésben és használatban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás
  • Ajánlási bónusz
  • Fejlődési lehetőség egy nemzetközi dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Rugalmas és kiszámítható munkaidő
  • Kedvező elhelyezkedés (Mosonmagyaróvár 5 perc)
  • Befogadó közösség
  • Csapatépítő programok, karácsonyi buli, szülinapi köszöntés
  • Emberközpontú vezetési kultúra
  • Közvetlen kapcsolat a vezetőkkel
  • Folyamatos fejlesztések (új kantin, labor,és raktár)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Mapa Spontex egy dinamikusan fejlődő vállalat, amely piacvezető otthoni ápolási és professzionális márkákat kínál, a Newell Brands cégcsoport tagja. Az EMEA, LATAM és APAC régiókban összesen 2400 nemzetközi alkalmazott dolgozik.
A leendő munkatárs egy nemzetközi csapat tagjaként támogatja a halászi telepehely SAP bevezetését. Összekötőként működik a nemzetközi SAP & IT csapat, valamint a lokális gyártási csapatok között. Feladata a helyi folyamatok felmérése és megértése, majd a társterületekkel együttműködve az SAP bevezetés helyszíni koordinálása.A bevezetési projekt lezárását követően támogatást nyújt a rendszer további fejlesztésében, a felhasználók felmerülő problémáinak megoldásában, valamint egyéb folyamatfejlesztési projektek koordinálásában vesz részt (MES, CMMS bevezetés, hatékonyság fejlesztési projektek, stb).

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldje magyar és angol nyelvű önéletrajzát.