SAP projekt specialista

  • Cég neve

    Bosch Group

  • Munkavégzés helye

    3397, Maklár Havasi László u. 2.

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Bosch Group

Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte. Köszöntünk a Bosch világában

A Boschnál új rendszerek, összetevők és technológiák kidolgozásán, elemzésén és továbbfejlesztésén fáradozunk. Célunk egyszerű: jobbá tenni az életet.

A Robert Bosch Automotive Steering Kft. egri és maklári gyára autóipari beszállítóként kormányműveket, kormányoszlopokat, kormánytengelyeket és felújított alkatrészeket szállít a legjobb minőségben és a leghatékonyabb módon a világ legnevesebb autógyárai számára. Az „Életre tervezve” mottóval összhangban az automatizált vezetés megteremtésén, a jövő önvezető autóinak megvalósításán dolgozunk.

Főbb feladatok, munkák:

  • A Te feladataid:

    • S/4 Hana ERP bevezetése a projektcsapat tagjaként logisztikai oldalon
    • BBM standard SAP rendszer bevezetése a logisztikai részlegben
    • Aktív részvétel a tesztelésben, specifikációs lapok, folyamat elemzés és képzési dokumentumok létrehozásában egészen a fizikai megvalósításig (Go-Live) S/4 Hana
    • SAP key user csoport szakmai támogatása és képzése
    • Logisztikai projektek tervezése, szervezése és végrehajtása (projektek a belső logisztikai és értékáramlás kapcsolódó folyamataira, logisztikai fejlesztési/költségmegtakarítási projektek meghatározása és irányítása)
    • Komplex SAP problémák megoldása és megfelelő megoldások szabványosítása az üzleti egység szintjén
    • Meglévő folyamatok fejlesztése és dokumentálása üzleti szinten
    • PowerBI programok létrehozása, osztály támogatása szükséges információkkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mi tesz Téged különlegessé:

    • Informatikai/Gazdasági főiskolai vagy egyetemi diploma
    • Kiváló angol nyelvismeret írásban és szóban
    • SAP modulok alapos ismerete – üzleti és gyártási környezetben szerzett szakértői ismeretek
    • Több éves tapasztalat SAP projektek megtervezésében és végrehajtásában
    • Adatbáziskezelők ismerete (SQL)
    • PowerBI tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Amit ajánlunk:

    • Stabil, megbízható vállalati háttér, modern és inspiráló munkakörnyezet, vállalati kantin.
    • Versenyképes kompenzációs csomag: Éves bónusz, SZÉP kártya juttatás, jubileumi bónuszrendszer, karácsonyi jutalom, szemüveg támogatás, utazási költségtérítés, dolgozói kedvezmények.
    • Rugalmas munkavégzés, home office támogatás
    • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség, egyéni karrierút
    • Sport, kulturális és oktatási rendezvények, valamint számos, a cég által támogatott saját szervezésű tevékenység.
    • Munkatárs ajánlási program
    • Ingyenesen igénybe vehető céges buszjárat
    • Folyamatos képzési lehetőség a Bosch képzési és fejlesztési rendszerének köszönhetően
    • EAP – Számíthatsz ránk! program - A program ingyenesen biztosít bizalmas tanácsadást és támogatást magasan képzett szakemberek által, hogy segítsenek munkahelyi és magánéleti nehézségek megoldásában.
    • Speciális egészségügyi szűrőprogram.

    Kérlek, amennyiben van lehetőséged, angol nyelvű önéletrajzoddal jelentkezz!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.