SAP Logisztikai tanácsadó

  • Cég neve

    Kontron Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budaörs

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Részvétel SAP rendszereket érintő projektekben
  • Igényfelmérés elkészítése, tervezés és megvalósítás
  • Megoldások prezentálása az ügyfél felé
  • Kapcsolattartás a megbízó felhasználóival
  • Szakmai képzéseken részvétel, szakmai ismeretek önképzés keretében való folyamatos bővítése

Elvárások

  • Felsőfokú, műszaki, gazdasági vagy informatikai végzettség
  • SAP logisztikai modul(ok)ban szerzett releváns tapasztalat (MM / WM / EWM / PP / PP/DS)
  • Angol nyelv legalább tárgyalási szinten
  • Ügyfél- és üzletorientáltság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • Lendületes, támogató csapat
  • Sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kötetlen munkarend
  • Heti 1-2 nap home office lehetőség
  • Modern munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Családbarát hozzáállás

Céginformáció

A hazai IT piac meghatározó szereplője, a Kontron Hungary Kft, a Kontron csoport tagja – korábban S&T Consulting Hungary Kft., több mint huszonöt éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel, és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keressük leendő kollégánkat az alábbi pozícióba: SAP Logisztikai tanácsadó