SAP key user

  • Cég neve

    DP World Logistics Hungary Kft

  • Munkavégzés helye

    4002 Debrecen, BMW Körút

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Aktív közreműködés az SAP fejlesztésekben és tesztelésekben
  • SAP rendszer használatának oktatása
  • Számlareklamációk, beszállítói problémák könyvelési rendbetétele írásos vevői megbízások alapján
  • Számlázás a vevői igényeknek megfelelően
  • Vevőtulajdonú eszközök átvétele, az érintett területre történő átadása, és az átvett és meglévő eszközök nyilvántartása
  • Társterületek támogatása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek
  • SAP ismeret
  • Logisztikai folyamatismeret
  • Angol nyelvtudás
  • Személygépkocsi jogosítvány
  • Betanulás vállalása másik telephelyen
  • Jó kommunikációs készség, csapatszellem
  • Stressztűrő képesség
  • Felelősségtudat, elkötelezettség, megbízhatóság
  • Jó szervezőkészség és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Céginformáció

A DP World az ellátási lánc vezető logisztikai szolgáltatójaként világszerte részese a kereskedelmi folyamatoknak. A cégcsoport 73 országban terjed ki, melyek logisztikai terminálokból, tengeri szolgáltatásokból, kikötőkből, gazdasági övezetekből és logisztikai szolgáltatókból állnak. Előre tekintünk, felkészülünk a változásokra és az iparág vezető technológiáinak kihasználásával hozunk létre innovatív logisztikai megoldásokat, miközben pozitív hatással vagyunk a gazdaságra, társadalomra és bolygónkra is. Több mint 106.500 munkatársunkból álló sokszínű és professzionális csapatunk elkötelezett amellett, hogy páratlan értéket biztosítsunk minden ügyfelünk és partnerünk számára.

Ha szeretnél az autóiparban, logisztikai területen dolgozni és egy most induló neves, ismert autóipari vállalat partnereként Debrecenben egy motiváló és összetartó csapat tagja lenni, ne habozz, jelentkezz még ma meghirdetett pozícióink egyikére!

A jelentkezés gombra kattintást követően magyar nyelvű önéletrajz csatolásával.