SAP junior alkalmazástámogató

  • Cég neve

    HMEI Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest X. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • SAP
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A HM Elektronikai, Logisztikai és Vagyonkezelő Zrt. Magyarország egyik legnagyobb munkáltatója keres munkatársat

munkakörbe.

Fő feladata lesz:

  • SAP-ban törzsadatok létrehozása standard és fejlesztett alkalmazásokhoz, törzsadatok rendszeres ellenőrzése, karbantartása,
  • tömeges adatfeldolgozási folyamatok alkalmazása,
  • napi folyamatok monitorozása, szükség esetén beavatkozás (pl. NAV felé kimenő számlákról adatszolgáltatás),
  • SAP MM, SD, AM, FI modul felhasználók támogatása,
  • SAP fejlesztésekben való részvétel.

Szükséges kompetenciák:

  • Középfokú pénzügyi-számviteli végzettség,
  • 1-3 év, SAP különböző moduljaiban szerzett felhasználói tapasztalat,
  • angol nyelv középfokú ismerete, elsősorban írásban,
  • Jártasság, gyakorlat Office programok használatában, ezen belül Excel emelt szintű ismerete.

További elvárások:

  • Önálló, szakszerű, pontos munkavégzés;

  • jó problémamegoldó képesség.

Alkalmazási követelmény: 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú gazdasági informatikus végzettség.

Jelentkezzen hozzánk, mert az alábbiakat biztosítjuk:

  • Hosszú távú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaszerződést,
  • stabil, nagyvállalati környezetben, jó hangulatú csapatban történő munkavégzést;
  • összetett és egyedülálló szakmai feladatokat,
  • munkaköri feladatokhoz kapcsolódó szakmai továbbképzéseket,
  • családbarát munkahelyként gyermekszületés támogatást, valamint 100%-ban
  • támogatott apasági szabadságot,
  • béren kívüli juttatásokat,
  • csoportos élet-, baleset- és egészségbiztosítást,
  • munkavállaló ajánló programot,
  • mobiltelefont, továbbá kedvezményes flotta előfizetést.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP

Amennyiben szívesen lenne tagja egy stabil nagyvállalat csapatának, küldje el hozzánk pályázatát bérigénye megjelölésével!