Otthon 13 Kft. - Otthon Centrum logo

Sales vezető - ingatlan iroda

  • Cég neve

    Otthon 13 Kft. - Otthon Centrum

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XIII. kerület

  • Fizetés

    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

SALES VEZETŐ - INGATLAN IRODA

Ha úgy érzed itt az ideje, hogy nagyobb kihívásokkal nézz szembe és irodavezetőként is megállnád a helyed akkor nálunk a helyed!

XIII. kerületi Otthon Centrum irodánkba keressük új vezető kollegánkat.

Akit keresünk:

  • INGATLAN ÉRTÉKESÍTÉSBEN szerzett legalább 1 éves tapasztalattal rendelkezik
  • Kiváló a helyzetfelismerése és problémamegoldó képessége
  • Tud önállóan döntéseket hozni
  • Jó szervező, pontos és precíz
  • Proaktív, elkötelezett és hosszútávban gondolkodik
  • Kellően agilis és kitartó
  • Kreatív gondolkodású vezető személyiség
  • Gyors, szeret dolgozni és bírja a tempót

Feladatod lesz:

  • Saját értékesítési csapat összeállítása, munkájuk támogatása egészen az adásvételi szerződések előkészítéséig
  • Ingatlan - és vevő portfólió menedzselése és ahhoz kapcsolódó marketing stratégia kialakítása
  • Operatív és adminisztrációs feladatok elvégzése, riportok készítése

Előny:

  • Ha beszélsz nyelvet
  • Ha van vezetői tapasztalatod értékesítési területről
  • Ha jelenleg is vezető pozícióban dolgozol

Amit nyújtunk:

  • Hatalmas tudásháttér
  • Szakmai támogatás és továbbképzés
  • Igényes munkakörnyezet
  • Összetartó csapat
  • Támogató légkör, rugalmas vezetői hozzáállás, gyors döntési mechanizmusok
  • Folyamatos továbbképzés

Fizetés:  FIX + jutalék, állandó és versenyképes jövedelemre számíthatsz nálunk!

Szükséges minimum végzettség: középfokú végzettség érettségivel, középfokú számítógépes felhasználói szintű ismeretek (power point, excel, word)

Az Otthon Centrum Magyarország piacvezető ingatlan értékesítő hálózata. Az immáron 20 éves szakmai múlt és számos díjazással a hátunk mögött méltón lehetünk büszkék arra, amit elértünk.

Csatlakozz hozzánk Te is!