Sales team asszisztens

  • Cég neve

    MNA Group Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Külföldi és belföldi ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon és írásban
  • Árajánlatok írása, azok követése
  • Pre-sales tevékenység
  • Gépbemutatókon, belső mini-rendezvényeken való részvétel, szervezésben való közreműködés
  • Expókon, márkaképviseletek által szervezett rendezvényeken való részvétel
  • Üzemeltetési szerződések kezelése
  • Folyamat-menedzsment (hogyan kerül az eladott áru az ügyfélhez?)
  • Adminisztráció (sales csapat támogatása, árukészlet változásának lekövetése stb.)
  • Kellékek és alkatrészek beszerzése
  • Ügyfélszolgálat támogatása
  • Szerviz bejelentések és megrendelések kezelése
  • Eseti számlázás

Elvárások

Felsőfokú végzettség
- 3-5 év team asszisztensi és vagy értékesítői tapasztalat
- Angol minimum középfokú nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
- Önálló, nyitott proaktív személyiség
- Megoldásorientáltság
- Kiváló problémamegoldó képesség
- Rugalmasság, kezdeményezőkészség
- Felhasználói szintű IT ismeretek

Amit kínálunk

  • kellemes családias, nyitott légkör
  • HO lehetőség
  • piaci bérezés
  • munkavégzéshez szükséges eszközök
  • előrelépési lehetőség (értékesítés)

Céginformáció

Ha változatos feladatkört keresel, szívesen támogatsz kisebb csapatokat, mint a sales, a szerviz és a pénzügyi terület, akkor olvass tovább.
XI. kerületi, irodatechnikai berendezések piacán működő hazai családi vállalkozásunk önállómegoldásorientált, támogató attitűddel rendelkező team asszisztens kollégát keres.