Sales Support Specialist (103-23-44029/PR)

  • Cég neve

    Grafton Recruitment

  • Munkavégzés helye

    Budapest IX. kerület

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok:

Szeretnél az ország egyik legdinamikusabban fejlődő belsőépítészettel foglalkozó cégéhez csatlakozni és rendelkezel már tapasztalattal az ingatlan piachoz kapcsolódóan?

Akkor itt a lehetőség!

Partnerünk megbízásából keresünk Sales Support Specialist kollégát, aki az értékesítők munkáját tudja támogatni, hogy az minél gördülékenyebben működjön.

A pozíció az alábbi feladatokkal jár:

- Árajánlatok összeállítása, a szerződések előkészítése
- Részvétel az ár képzésében
- Együttműködés a tervező csapattal
- Adatbázisok frissítése, riportok készítése
- Piackutatás
- Az egész értékesítési csapat támogatása

Elvárások:

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

- Magabiztosan, folyékonyan kommunikálsz angolul
- Legalább két éves tapasztalatod van értékesítés támogatásban és dolgoztál már ingatlan piaci területen/cégnél
- Befejezett felsőfokú tanulmányokkal rendelkezel
- Nyitott vagy a fejlődésre, tanulásra

Amit a megbízónk kínál:

Az alábbi juttatásokra számíthatsz a cégtől:

- Bónusz
- Céges telefon, laptop
- Karrierépítési, fejlődési lehetőség
- Stabil hátterű, bővülő cég

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat