Manpower Munkaerő-Szervezési Kft. logo

Sales support specialist

  • Cég neve

    Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.

  • Munkavégzés helye

    1044 Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Ügyfélkapcsolatok ápolásában, szerződés megújításokban, módosításokban való közreműködés;
  • Egyszerűbb megrendelői szerződések megkötésének lebonyolítása
  • A folyamatban lévő ajánlatok és szerződések naprakész követése, rövid határidővel történő lezárása,
  • Értékesítési adatbázisok folyamatos frissítése, kezelése,
  • Vállalati ügyfélkezelő-rendszer kezelése
  • Szerződésekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása;
  • Áremelések adminisztratív lebonyolításában történő aktív részvétel
  • Egyszerűbb értékesítési kimutatások elkészítése, kezelése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-2 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Excel, Word, Levelező-rendszerek és Internet magabiztos használata)
  • Vállalati ügyfélkezelő-rendszerek (CRM) használatában szerzett gyakorlat
  • Nyitottság a műszaki dolgok irányában
  • Értékesítői attitüd
  • Kiemelkedő kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes, biztos havi alapbér
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség és éves bónusz lehetőség
  • Cafeteria, medicover szolgáltatási csomag
  • Támogató légkör és teljeskörű betanítás

Céginformáció

Partnercégünk egy stabil háttérrel rendelkező vállalat, amely innovatív tervezéssel, felvonók és mozgólépcsők szolgáltatásával, karbantartásával foglalkozik családias légkörben.
Hozzájuk keressük a leendő kollégájukat Értékesítési Támogató Szakember pozícióba Budapesti munkavégzéssel!