Sales Support munkatárs (Termékmenedzser)

  • Cég neve

    Indamedia Sales Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • összetett elemzések, precíz riportok készítése
  • piaci trendek folyamatos követése
  • döntés-előkészítés támogatása
  • részvétel a pozícióhoz kapcsolódó projektekben
  • kapcsolattartás az értékesítési csapattal
  • hirdetésfoglalás- és szerződéskezelő rendszer napi szintű támogatása
  • prezentációk készítése

Elvárások

  • minimum 3 év gyakorlat hasonló munkakörben
  • felsőfokú végzettség
  • jó kommunikációs készség magyarul és angolul egyaránt
  • magabiztos excel és powerpoint használat
  • precizitás és multitasking képesség
  • önálló- és csapatmunkára való képesség
  • prezentáció készítésben való nagyfokú jártasság

Előnyt jelent

  • online média értékesítéssel foglalkozó cégnél szerzett tapasztalat
  • vállalatirányítási rendszerek ismerete (CRM, ERP)
  • analitikus látásmód, projektszemléletű gondolkodás

Amit kínálunk

  • stabil, megbízható munkaadói háttér
  • továbbképzések és fejlődési lehetőség
  • remek kollégák, támogató csapat
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fix, kiszámítható munkaidő

Céginformáció

Lendületes csapatunkba keressük legújabb Termékmenedzser munkatársunkat.

Az Indamedia Sales több mint két évtizede vezető szerepet tölt be az online médiapiacon. Egyedi, sokszínű és jól szegmentálható hirdetési megoldásokat kínálunk ügyfeleink számára. Nálunk sohasem áll meg az élet, nagy figyelmet fordítunk arra, hogy termékportfóliónkat folyamatosan fejlesszük, és előremutató, innovatív megoldásokkal lépjünk a piacra.

Lendületes SALES SUPPORT csapatunkba keressük legújabb Termékmenedzserünket, aki szárnyaló kreativitását szereti olykor a táblázatok kiszámítható nyugalmában is megpihentetni.