Sales support gyakornok - Diákmunka

  • Cég neve

    Get Work Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

  • Fizetés

    Bruttó 1 900 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Piackutatási feladatok ellátása és a potenciális partnerek felmérése
  • Cégbemutató anyagok kiküldése e-mailben, szolgáltatások telefonon történő bemutatása
  • Az értékesítési csapat munkájának támogatása
  • Sales folyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, riportok, kimutatások készítése
  • Online és személyes tárgyalások leszervezése

Elvárások

  • Középfokú angol nyelvtudás birtokában vagy
  • Folyamatban lévő nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Legalább heti min. 20-25 órát tudsz vállalni
  • Proaktív és kommunikatív személyiség vagy
  • Az MS Office programokat jól tudod használni

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Német nyelvtudás előny, de nem elvárás

Amit kínálunk

  • Rugalmas, a tanrendhez igazodó munkabeosztást
  • Lehetőséget releváns szakmai tapasztalat szerzésére
  • Változatos, dinamikus, pörgős feladatokat
  • Környezettudatos és kutyus barát munkakörnyezet
  • Barátságos és nyitott vállalati kultúra
  • Végül de nem utolsó sorban, csapatépítőkön és céges programokon töltődhetsz

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégcsoportunk munkaerő-kölcsönzéssel, szövetkezeti foglalkoztatással, munkaerő közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozik, több, mint 20 éve. Minősített foglalkoztatóként toborzási tevékenységünk már több, mint 10 országra kiterjed, többek között Mongóliára, Vietnámra, Fülöp Szigetekre, Kirgizisztánra és Kazahsztánra.

Szolgáltatásaink magas szintű biztosítását támogatja belső képzési rendszerünk (Get Work Akadémia), munkavállalóink (kölcsönzött és saját) lojalitását egyedi (akár HR BEST díjas) megoldásainkkal erősítjük.

Ha szeretnél egy olyan csapat része lenni, ahol a támogató közegnek köszönhetően szabadon fejlődhetsz, lehetnek saját gondolataid, nálunk a helyed!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzzal elátott jelentkezésed!