Sales Representative/Területi képviselő

  • Cég neve

    NILFISK Kereskedelmi Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Csongrád-Csanád megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

A Nilfisk a világ egyik vezető gyártója a professzionális takarító eszközök piacán. Fő tevékenységi terület az ipari és kereskedelmi tisztítóberendezések valamint a professzionális nagynyomású mosóberendezések gyártása, értékesítése és karbantartása. A Dániában található központi iroda mellett az Egyesült Államokban, Mexikóban, Kínában, Olaszországban, és Magyarországon és az vannak gyártó üzemeink. A Nilfisk saját értékesítő vállalattal rendelkezik több, mint 40 országban és termékeit több, mint 100 országban értékesíti.

A Nilfisk elkötelezett amellett, hogy megbízható megoldásokat és csúcsminőségű termékeket állítson elő, amelyek teret nyitnak a biztonságosabb, termelékenyebb és tisztább munkanapok előtt a világ vállalatainak és otthonainak milliói számára.

Cégünkről és termékeinkről további információ: www.nilfisk.hu

Magyarországi értékesítési csapatunkba, keresünk egy új munkatársat Sales Representative feladatkörbe, mely ellátásához az ideális lakhely Bács-Kiskun, Csongrád megye, Szeged vagy Kecskemét környéke.

Feladatok, amikkel napjaid telnek majd:

  • Új ügyfelek akvirálása és meglévő ügyfelek kezelése az ipari szegmensben
  • Gépbemutatók szervezése, lebonyolítása
  • Napi, heti, havi adminisztráció – Salesforce kezelés
  • Napi minimum 4 látogatás (nem hideg)

Téged keresünk, ha nyitott és tanulni vágyó természeted van, emellett jó műszaki affinitásokkal rendelkezel. Havonta 1-2 alkalommal találkozni fogsz az értékesítési csapattal, de emellett magabiztosan végzed munkád önállóan a Rád bízott régióban.

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  •  Területi, főleg ipari B2B értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Műszaki háttér és beállítottság
  • Jó kommunikációs képesség, ügyfélközpontú szemlélet
  • Microsoft Office ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Ipari szegmens ismerete – esetleg meglévő ügyfélkör
  • SalesForce, vagy egyéb CRM ismerete
  • Angol nyelvtudás

Miért csatlakozz a Nilfiskhez?

  • Alapbér mellé cafeteriánk van
  • Munkádhoz céges autót biztosítunk
  • Szakmai fejlődésedhez tréningekben részesülsz
  • Műszaki tapasztalatszerzés
  • Egy elkötelezett, dinamikus, fiatalos csapat vár
  • Skandináv cégkultúra, munka-magánélet egyensúly

Várjuk jelentkezésed (bérigény megjelölésével), amennyiben magadra ismersz a leírásban és szívesen csatlakoznál hozzánk.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Key Account Manager
  • Értékesítési munkatárs