Sales Representative (Telefonos értékesítő)

  • Cég neve

    Fortrade Cyprus Ltd.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Ipar utca 5.

  • Fizetés

    Bruttó 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Jutalék Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Desktop PC
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Feladatok

  • Regisztrált, saját Ügyfeleink teljeskörű tájékoztatása szolgáltatásainkról
  • Telefonos egyeztetések pontos adminisztrációja
  • A pénzügyi piac napi híreinek követése
  • Ügyfélszámla kezelése
  • Szoros együttműködés a marketing csapattal

Elvárások

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Ügyfélorientáltság

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapfizetés
  • Egyéni, teljesítmény alapú bónuszrendszer
  • Biztos fizetésemelés az első 6 és 12 hónapban
  • Gyors karrier építés
  • 3 éves karrier-terv
  • Folyamatos szakmai képzések, hogy a munkatársaink szakmailag naprakészek legyenek
  • Negyedéves csapatépítő programok
  • Happy Friday
  • Nemzetközi környezet

A Fortrade irodái számos ország nagyvárosában megtalálhatóak világszerte Madridtól Sydney-ig.
Nemzetközi brókercégünknél pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk ügyfeleink számára.
Startupunk bővülő budapesti irodájába keressük ügyfélorientált kollégáinkat, akiknek lehetőséget biztosítünk karrierük építésére.
Új munkatársaink a belépést követően egy egyhetes fizetett szakmai képzésen vesznek részt, így akár előzetes tapasztalat nélkül is várjuk a pályakezdő/pályamódosító jelentkezőket.

Céginformáció

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Küldd el magyar vagy angol nyelvű önéletrajzod.
Amit mi garantálunk számodra, hogy kiváló munkakörülmények között dolgozhatsz és hosszú távon építheted nálunk a karriered. Emellett figyelünk arra is, hogy jól érezd magad nálunk.