Sales Representative (Nyugat - Magyarország)

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Partnerünk élelmiszeripari területen tevékenykedik, hazai, valamint nemzetközi környezetben is. A gépek értékesítése mellett, feldolgozó, mérő, adagoló, csomagoló, ellenőrző, alapanyag- és készterméktovábbító, illetve -mozgató rendszerek tervezésével, továbbá kivitelezésével foglalkoznak. Nyugat-magyarországi régióba keressük legújabb csapattagjukat meglévő és jövőbeni partnereik látogatására az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • Élelmiszeripari gépek értékesítése, elsősorban meglévő partnerek részére
  • Meglévő ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, rendszeres partnerlátogatások lebonyolítása
  • Külföldi kollégákkal való együttműködés, árajánlatok bekérése
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 1 éves tapasztalat projekt sales-ben/hosszú értékesítési ciklusban
  • Felsőfokú végzettség (preferáltan műszaki vagy gazdasági)
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban a beszállítókkal történő napi szintű egyeztetésekhez
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatnak megfelelő alapfizetés
  • Éves bónusz lehetősége előre meghatározott kritériumok alapján
  • Céges autó, akár magánhasználatra is
  • Laptop és mobiltelefon, amiket magánhasználatra is fordíthatsz
  • Rugalmas munkaidő

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Élelmiszeripari értékesítésben szerzett tapasztalattal

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Key Account Manager
  • Mérnök, Műszaki értékesítő

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Nyugat - Magyarország (budapesti központtal)
  • Munkavégzés pontos ideje: rugalmas, megegyezés szerint