Sales representative (fémipar)

  • Cég neve

    HM CURRUS Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2100 Gödöllő, Isaszegi út 179.

  • Fizetés

    Bruttó 700e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • új üzleti lehetőségek felkutatása, új ügyfelek megkeresése,
  • az értékesítés fejlesztése,
  • együttműködés kialakítása és kapcsolatok kiépítése a potenciális ügyfelekkel
  • az értékesítési célok megvalósítása
  • értékesítési prezentációk elkészítése
  • kereskedelmi tárgyalások lebonyolítása,
  • rendszeres kapcsolattartás a megrendelőkkel, vevőkkel.

Elvárások

  • releváns, minimum 5 éves értékesítési tapasztalat (elsősorban járműjavítás, fémipar),
  • felsőfokú műszaki, vagy közgazdasági, vagy kereskedelmi végzettség,
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • nemzetközi értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • felsőfokú műszaki végzettség
  • az angol nyelven felül további idegen nyelv magas szintű ismerete szóban és írásban.

Amit kínálunk

  • versenyképes munkabér;
  • érdekes és kihívásokban gazdag munka;
  • szakmai képzési programokon való részvétel;
  • munkába járási hozzájárulás;
  • béren kívüli juttatás.

Céginformáció

A HM CURRUS Zrt. az új Nemzeti Védelmi Ipari Stratégával összhangban a Magyar Honvédség hagyományos logisztikai, harc és műszaki járműtechnikai eszközeinek javítását, felújítását és rendszeres műszaki felügyeletét végzi belföldön és akár nemzetközi katonai missziókban.
Támogató szakállományunk bővítéséhez keresünk sales representative munkatársat.

  • szakmai önéletrajz;
  • hozzájáruló nyilatkozat önéletrajz, pályázati anyag kezeléséhez;

A jelentkezéshez kapcsolódó adatvédelmi és adatkezelési tájékoztató, illetve nyilatkozat a Társaság honlapján a Karrier oldalon érhető el.