Sales representative (Észak-Pest és Vác tengely)

  • Cég neve

    Gramont International Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Bruttó 480e - 580e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 350e - 760e Ft havi jutalék

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Windows
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Ipari textília értékesítése gyártó vállalatok és számos más iparág részére
  • Akvirálás minőségi termékminták és bemutató anyagok segítségével (átfogó szakmai betanítást követően, igény esetén vezetői támogatás mellett)
  • Upselling
  • Igényfelmérés
  • Riportolás
  • Professzionális eszközöket biztosítunk munkavégzésedhez (állandóan a rendelkezésedre álló, kiváló minőségű személyautó, szakmai és értékesítési képzések, napi szinten frissülő CRM rendszer, ...)

Elvárások

  • Legalább egy éves értékesítési tapasztalat és hatékony kommunikációs képesség
  • Középfokú végzettség
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • ’B’ kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

Angol nyelv ismerete előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

Eredményes, stabil nemzetközi háttér, minőségi megoldásokkal, ipari textí

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Üzletileg eredményes, stabil nemzetközi háttér és minőségi megoldások jellemzik a vállalatot. A cég támogató vezetőkkel, gazdag eszközparkkal rendelkezik, melyek együttesen támogatják az értékesítő munkatársak sikeres munkavégzését.