Sales process coordinator

  • Cég neve

    Schindler Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Budafoki út 60.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Értékesítési és kivitelezési területek összekapcsolása, folyamatos támogatása
  • Megrendelési folyamat segítése a rendelkezésre álló információk átadásával
  • Aktív, szoros együttműködés ügyfelekkel és társosztályokkal felmerülő problémák és kérdések esetén
  • Megrendelésekkel kapcsolatos számlázási információk biztosítása a számlázási társosztály részére

Elvárások

  • SAP, Word, Excel ismeret
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség, proaktív hozzáállás
  • Extrovertált személyiség

Előnyt jelent

  • Gazdasági területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú perspektíva, biztos és versenyképes jövedelem
  • Home office munkavégzési lehetőség
  • Laptop, mobiltelefon
  • Tervezhető munkaidő
  • Professzionális irodai környezet

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

A Schindler márka eredete 1874-re nyúlik vissza, és közel harminc éve működünk Magyarországon. Új liftek, mozgólépcsők és mozgójárdák telepítését, szervizelését és korszerűsítését végezzük. A piacvezetők egyikeként folyamatosan technikai újításokat és innovatív megoldásokat hozunk a megrendelőinknek.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és ANGOL nyelvű fényképes önéletrajzát!
Jelentkezésével elfogadja a Schindler Hungária Kft. GDPR irányelveire vonatkozó adatkezelési feltételeket.