Sales operation szakértő

  • Cég neve

    Rail Cargo Hungaria Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1133 Budapest, Váci út 92.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyugdíjpénztár

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Teljes körű logisztikai vevői megoldások kidolgozása és értékesítése, optimalizálása.
  • Partnerekkel kapcsolatos üzletszerzés, ügyféllátogatás, kapcsolattartás, a hazai és nemzetközi értékesítési kapcsolatrendszer, partnerhálózat építése és gondozása.
  • Piackutatást és versenytárselemzést végzése az eredményesség, hatékonyság növelése érdekében.
  • Megkötött megállapodások adminisztrációs folyamataiban történő részvétel. Ügyfélpanaszok kivizsgálása azok megoldására javaslattétel.
  • Javaslattétel a munkakörhöz szükséges szabályzatok, utasítások elkészítéséhez, kialakításához.
  • Forgalmi előrejelzések készítése az éves tervezéshez, az eredményes működés érdekében.
  • Közreműködés a cég üzleti stratégiájának kialakításában.

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • ügyfélközpontúság
  • jó kapcsolatteremtő készség
  • eredményorientáltság

Előnyt jelent

  • legalább 4 év vasúti árufuvarozásban vagy szállítmányozásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag, versenyképes fizetés
  • sport- és szabadidős programok
  • továbbképzési lehetőségek, szakmai fejlődés
  • work-life balance, rugalmas munkaidő
  • öngondoskodás támogatása
  • sikeres, összetartó, dinamikus csapat
  • home office lehetőség

Céginformáció

A Rail Cargo Hungaria a Rail Cargo Group tagjaként a vasútlogisztikai ágazat piacvezető vállalata Magyarországon. Társaságunk mára egyet jelent a minőségi, megbízható és biztonságos vasúti árufuvarozással.  Egész országot lefedő jelenlétünkkel és saját üzemeltetési hálózatunkkal biztosítjuk magas minőségű szolgáltatásainkat Ausztriában, Magyarországon, valamint a teljes közép- és délkelet-európai térségben.
Innovatív. Környezettudatos. Ügyfélorientált.

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével, illetve fizetési igény megjelölésével várjuk.