Sales munkatárs

  • Cég neve

    Horizont Reklám Kft

  • Munkavégzés helye

    1015 Budapest

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

-Elsődlegesen új ügyfelek felfedezése és megszerzése az értékesítési célok eléréséhez.
-Az ügyfelek igényeinek felmérése és személyre szabott megoldások kínálása.
-Kapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkel.
-Az értékesítési folyamat menedzselése az ajánlatadástól a kampány végéig.
-Aktív részvétel az értékesítési stratégia kidolgozásában és végrehajtásában.

Elvárások

-Kiváló kommunikációs készségek.
-Csapatjátékos szemlélet.
-Gyors észjárás és proaktivitás.
-Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban.
-MS Office alkalmazások magabiztos használata.

Előnyt jelent

-Tapasztalat az értékesítés területén.
-CRM rendszer ismerete.

Amit kínálunk

Miért válassz minket:
-Versenyképes jövedelemrendszer, ahol a kimagasló teljesítményt kimagasló elismeréssel díjazzuk.
-Folyamatos fejlődési lehetőség, nálunk mindenki egyedülálló lehetőséget kap az előrehaladásra és a tanulásra.
-Mi kíváncsiak vagyunk az ötleteidre, itt mindenki fontos, és együtt dolgozunk a sikerért.
Mikor ne jelentkezz:
-Ha a kihívások elől inkább menekülsz, mintsem megküzdj velük.
-Ha nem tudsz építő jellegű kritikát elfogadni.
- Ha rosszul viseled az elutasítást. Ennek a munkának ez is szerves része.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Legyél a csapatunk dinamikus értékesítési tagja! Olyan munkatársat keresünk, aki nemcsak erősíti, hanem meg is koronázza csapatunkat. Biztosítjuk az inspiráló és támogató munkakörnyezetet, amely lehetővé teszi, hogy kihozd magadból a legjobbat!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét!