Sales Manager

  • Cég neve

    POS Services Kft.

  • Munkavégzés helye

    1036 Budapest, Lajos utca 74-76.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • teljes portfólió értékesítése új, és meglévő partnerek részére
  • prezentációk, ügyféltalálkozók szervezése új és meglévő ügyfelekkel
  • ajánlatok készítése, nyomon követése
  • hosszútávú partnerkezelés, kapcsolattartás
  • részvétel a kampányok lebonyolításában

Elvárások

Az eredményorientált értékesítői szemlélet, prioritások felismerése, ügyfélbarát hozzáállás, megbízhatóság, csapatmunkára való hajlandóság mind olyan tulajdonságok, melyek a munkakör betöltéséhez szükségesek. Előnyt jelent, ha van ügynökségi/média területen szerzett tapasztalatod.
Bizonyos szintű Microsoft Office (Power Point, Excel) ismeretek és az angol nyelv középfokú ismerete szükséges a munkavégzéshez.

Amit kínálunk

  • Fix alapbért, bejelentett munkaviszonyt
  • Magas minőségű munkavégzés mellett elérhető, motiváló bónuszrendszert
  • Rugalmas munkakezdést és -befejezést
  • Heti egy nap home office lehetőséget
  • A modern kor elvárásainak megfelelő, könnyen megközelíthető irodát
  • Szakmai továbbképzéseket, csapatépítőket
  • Szerteágazó, izgalmas ügyfélkört

Céginformáció

A POS Services Kft. egy gyorsan fejlődő, folyamatosan növekvő médiaügynökség, amely 7 közép-kelet-európai országban van jelen. Csapatunk tehetséges és kreatív emberekből áll, akik elkötelezettek abban, hogy kivételes eredményeket érjenek el ügyfeleik számára. Fiatalos csapatunkba keresünk Sales Manager munkatársat.

Ha szívesen lennél a csapatunk része, kérlek a "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el nekünk bérigény megjelölésével önéletrajzodat.