Sales manager

  • Cég neve

    FlottaMan Autóparkkezelő Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Koordinálja és felügyeli az értékesítési tevékenységet
  • Feltárja az újabb lehetséges értékesítési csatornákat, területeket, ügyfeleket
  • Az ügyfél igényeinek leginkább megfelelő szolgáltatási csomag kiválasztása és értékesítése a cég termékpalettájáról
  • Folyamatos kapcsolattartás az új és a meglévő ügyfelekkel
  • Értékesítési dokumentáció elkészítése, kezelése, hiánypótlás
  • A vállalatirányítási rendszer működésével kapcsolatos fejlesztésekben való aktív részvétel
  • Ügyfél szerződéssel, gépjármű átadással kapcsolatos feladatok ellátása, nyomonkövetése, új ügyfél igények megválaszolása, kezelése
  • Kapcsolattartás a szállítókkal (importőr, márkakereskedés)
  • Konkurencia elemzést végez
  • Megszervezi és lebonyolítja az ügyfél találkozókat
  • Marketing anyagok összeállításában való aktív közreműködés
  • Ajánlatadás, hiánypótlás

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3-5 év releváns területen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Alapvető jogi és pénzügyi ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Excel, Word felhasználószintű ismerete
  • Kiemelkedő tárgyalási és kapcsolattartási képesség
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Gyakorlatias, önálló, proaktív, probléma megoldó hozzáállás

Előnyt jelent

  • A cég termékének értékesítéshez felhasználható aktív kapcsolati tőke
  • Releváns autópiaci tapasztalat
  • Gépjármű értékesítésben/flottakezelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttért
  • Versenyképes bérezést
  • Cégautót magán használatra is
  • Mobiltelefont és laptopot korlátlan használatra
  • SZÉP-kártya (cafetéria) juttatást
  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Családias légkört
  • Céges nyelvoktatást
  • Céges rendezvényeket, szakmai tréningeket

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A FlottaMan Autóparkkezelő Zrt. 100%-ban magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő, elsősorban flottakezeléssel és tartós autóbérbeadással foglalkozó vállalkozás. Partnereink között megtalálhatóak az egy autós kisvállalkozások és a száz autó feletti flottával rendelkező nagyvállalatok is, akiknek fontos a transzparens flottamenedzsment, a folyamatos rendelkezésre állás, rugalmasság. Büszkék vagyunk arra, hogy ügyfeleink újra és újra bennünket választanak. A piaci szegmens egyik legkedvezőbb ügyfélelégedettségi arányával rendelkezünk.