Sales manager - fémipar

  • Cég neve

    Bodycote Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2310 Szigetszentmiklós

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Az új kolléga elsődleges feladata a cég magyarországi értékesítési tevékenységének koordinálása, fejlesztése mind meglévő, mind új ipari ügyfelek vonatkozásában. A feladatkör magában foglalja a következőket:

  • Rendszeres kapcsolattartás és tanácsadás meglévő vásárlók irányába
  • Új ügyfelek felkutatása, igényfelmérés, árajánlatok készítése
  • Az árak folyamatos optimalizálása a vállalati célok szem előtt tartásával
  • Szerződések követése, frissítése
  • Egyedi termékek árképzési módszerének kialakítása figyelembe véve a teljes gyártási folyamat során felmerülő költségeket
  • A legfontosabb vevők tervezési és várható rendelési folyamatainak követése és ezek alapján együttműködés a termeléssel a gyár kapacitáskihasználásának optimalizációja érdekében
  • A cég vásárlói weboldalának kezelése, folyamatos részvétel a marketing tevékenységben
  • Részvétel a vevői elégedettség felmérés menedzselésében
  • Együttműködés a társosztályokkal, kapcsolattartás nemzetközi mátrix szervezetben
  • Az értékesítéshez kapcsolódó dokumentáció naprakészen tartása, riportálás

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki, preferáltan gépészmérnöki végzettség
  • Műszaki értékesítésben szerzett 3-5 év tapasztalat
  • Gyártásban / projekt menedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • B kategóriájú jogosítvány
  • Pontosság, megbízhatóság, felelősségvállalás
  • Proaktív szemlélet
  • Jó kommunikációs és szociális készségek

Előnyt jelent

  • Fémtechnológai területen szerzett tapasztalat vagy tanulmányok

Amit kínálunk

  • Számos iparágnak dolgozó, stabil vállalat, hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség nemzetközi vállalatnál, mindemellett családias munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Céges gépjármű, laptop, telefon

Céginformáció

A Bodycote a világ egyik legnagyobb szolgáltatója a hőkezelési eljárások terén.  Technológiái segítségével a fémeket és ötvözeteket olyan tulajdonságokkal ruházzák fel, amelyek értéknövelőek és jelentősen meghosszabbítják azok élettartamát. A hőkezelt alkatrészek számos iparág gyártási folyamataiban létfontosságú láncszemet jelentenek az autóipartól a légi közlekedésen át az energetikáig.
A cég bővülő tevékenységének ellátásához keres szigetszentmiklósi székhelyére tapasztalt kollégát.

Kérjük,  a "Jelentkezem" gombra kattintást követően csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát.