Sales manager (Értékesítő)

  • Cég neve

    Medicover Egészségközpont Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest

  • Fizetés

    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Medicover szolgáltatási csomagok értékesítése, kizárólag vállalati ügyfelek részére
  • Új ügyfelek megkeresése hideghívások formájában, személyes találkozók megszervezése
  • Ajánlatok összeállítása, tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötések és utánkövetés, saját portfólió felépítése
  • Szoros együttműködés a vállalat társosztályaival
  • Napi, heti riportok és beszámolók határidőre történő elkészítése.

Elvárások

  • Vállalati értékesítésben szerzett releváns tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Dinamikus személyiség
  • Proaktívan keresi az új ügyfeleket
  • B kategóriás jogosítvánnyal és aktív vezetési rutinnal rendelkezik
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak (MS Office)

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli feladatok
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Egy nagyon jó, összetartó csapat
  • Támogató vezetőség
  • A magas teljesítményt kiemelkedő jutalékkal ismerjük el
  • Medicover egészségbiztosítási csomag

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével kérjük küldje el a "Jelentkezem" gomb segítségével.