Sales manager

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk egy nemzetközileg ismert és elismert magyar brand, luxus kategóriájú design kristálycsillárok tervezésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik.

Nagy múltú, biztos anyagi háttérrel rendelkező cég, kiváló munkakörülmények,
jó hangulatú csapat, megbecsülés vár, versenyképes fizetés,
képzési lehetőség teljes betanulást támogató rendszer.

Tedd próbára magad náluk az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Nemzetközi kereskedelmi kapcsolatok kiépítése és fenntartása az adott régióban
  • Viszonteladói hálózat kiépítése, partnerek szakmai és kereskedelmi támogatása, motiválása
  • A területen kiemelkedő építészek és belsőépítészek személyes megismerése és folyamatos kapcsolattartás velük új projektek szerzése céljából
  • Projektek felkutatása, megszerzése és végig vitele
  • Nemzetközi kiállításokon cégünk reprezentálása
  • Havi szinten személyes jelenlét (utazás) a területedre projektek zárása céljából, rendezvények és ügyfél képzések tartása
  • Hosszú távú értékesítési stratégia kidolgozása az adott régióra
  • Tervezett árbevétel biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nemzetközi értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Nyitottság a művészetek és a design iránt, kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés, dinamikus, eredményes munkavégzés
  • Felsőfokú, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Jó csapatmunka
  • Kitartó, kihívásokat kedvelő, eredményorientált személyiség
  • Önálló, de szabálykövető munkavégzésre való képesség
  • Talpraesett, vidám, terhelhető, nyitott és kommunikatív

Amit kínálunk:

  • Biztos alapfizetés, kiemelkedő jutalék lehetőségekkel
  • Folyamatos nemzetközi utazási lehetőség
  • Egy nagyon klassz csapat tagja lehetsz
  • Laptop, telefon
  • Folyamatos szakmai képzéseken vehetsz részt
  • Izgalmas munkák és rengeteg kreatív feladat
  • Részvétel nemzetközi kiállításokon

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Az angol nyelven felül minden további idegen nyelv magas szintű ismerete szóban és írásban
  • Luxus és/vagy design területen szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Külkereskedelmi bonyolító
  • Key Account Manager
  • Értékesítési munkatárs

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest II. kerület Apostol utca
  • Munkaidő: teljes munkaidő