Sales gyakornok

  • Cég neve

    Mind-Diák Szövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest XII.

  • Fizetés

    Bruttó 2 627 /óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

A Beiersdorf több mint 130 év tapasztalattal rendelkezik a bőrápolás terén és innovatív, kiemelkedő minőségű termékekkel képviselteti magát az egész világon.Márkáink általános bizalomnak örvendenek – kezdve a NIVEA-tól, a világ egyik legelismertebb bőrápolási márkájától a többi nemzetközileg sikeres márkáig, mint a Labello, Eucerin, La Prairie, 8×4 és Hansaplast/Elastoplast. Ezen termékeket több mint 200 országban használják családok milliói hagyományszerűen.

Főbb feladatok, munkák

  • Elemzések készítése
  • Kereskedői hirdetések készítése
  • Logisztikai adatlapok karbantartása
  • Házi raktár kezelése (rendelés, feltöltés)
  • Meetingek előkészítése (igényelt termékminták összegyűjtése, szétosztása)

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Magabiztos MS Office ismeretek (főként Excel)
  • MUNKAIDŐ:
  • Hétfőtől péntekig általános irodai munkarendben
  • Heti 20-30 óra vállalása rugalmasan
  • Csütörtök fix munkanap irodai jelenléttel

Amit kínálunk

  • Bruttó 2627 Ft órabér
  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú lehetőség
  • Heti 1 nap home office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Értékesítési munkatárs
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros